logo SAP ČR,spol. s r.o.

Mobilní klient SAP Business One pro iPhone a iPad zdarma

Společnost SAP přináší svým zákazníkům aplikaci SAP Business One Mobile Application pro iPhone, iPod touch a iPad. Klientská aplikace umožňuje přístup k firemním datům a základním funkcím SAP Business One kdekoliv a kdykoliv.

Aplikace spolupracuje se SAP Business One 8.8 (patch 12 a novější) a je k dispozici zdarma na iTunes Store. Pro zařízení s iOS 4.x je plně lokalizována do českého jazyka, přináší optimalizaci pro displeje s vysokým rozlišením (iPhone 4 a iPad) a podporuje multitasking i push notifikace.

"Nové mobilní řešení pro SAP Business One, které je našim zákazníkům k dispozici zdarma, umožňuje obchodníkům a řídícím pracovníkům okamžitý přístup ke všem údajům, které pro svou práci potřebují, a to odkudkoliv a bez ohledu na to, kolik a jaké informace konkrétní pracovník potřebuje. Díky možnosti přístupu do schvalovacích procesů a k interním hlášením o výjimkách jsou pak schopni v reálném čase reagovat na události, které za jejich nepřítomnosti ve firmě vznikají," řekl Lubomír Paprčka, Channel Enablement & Solution Expert SAP ČR.

SAP Business One Mobile Application poskytuje vzdálený přístup k informacím o stavu skladu a zákaznících, k souhrnným reportům a také umožňuje zobrazit hlášení systému a schvalovat či připomínkovat požadavky a objednávky.

Mezi hlavní možnosti využití této mobilní aplikace patří :

SAP Business One Mobile Application je zdarma ke stažení na Apple iTunes store . Ke spuštění je vyžadováno připojení k internetu, SAP Business One 8.8 (patch 12 a novější) a minimálně iOS verze 3.2. Součástí aplikace je také přístup k demonstračnímu účtu SAP Business One.

Další články k tématům - Apple - CRM - email - iOS - iPad - iPhone - iPod - iTunes - multitasking - zdarma - Lubomír Paprčka

Článek SAP ČR,spol. s r.o. ze dne 5. ledna 2011 - středa

Další články od SAP ČR,spol. s r.o.

Nabídka zaměstnání SAP ČR,spol. s r.o.