logo SAP ČR,spol. s r.o.

Garance podpory a inovací SAP S/4HANA pro dalších 20 let

SAP deklaruje jednoznačný dlouhodobý záměr rozvoje řešení SAP S/4HANA jako platformy pro strategický a funkční rozvoj nových obchodních modelů s ochranou investic uživatelů. Reaguje tak na požadavky zákazníků a partnerů na stabilitu inovací v období neustálých změn.

"Zákazníci nám každodenně potvrzují, že jejich rozhodnutí pro SAP S/4HANA bylo správné. Garancí prodloužené podpory jim poskytujeme jistotu při plánování budoucnosti. Jde o významný signál, hlásíme se k ochraně investic našich zákazníků a k dlouhodobému partnerství na jejich cestě k inteligentnímu podnikání, a to s podporou technologií jako je umělá inteligence, strojové učení nebo blockchain," říká Peter Demuth, ředitel presales SAP ČR a SAP Slovensko.

Uživatelská skupina SAP opakovaně potvrzuje velký zájem zákazníků o novou generaci podnikového informačního systému. Každý zákazník SAP o řešení SAP S/4HANA uvažuje a dle průzkumu DSAG více než 49% zákazníků plánuje přechod na nový systém v následujících třech letech.

Na českém trhu je tento trend potvrzen desítkami migrací na novou verzi ročně. Společnost SAP české zákazníky podporuje jak v rámci přípravy na transformaci, tak i v průběhu realizace pomocí programových nabídek, služeb, nástrojů včetně podpory širokého partnerského ekosystému.

Prodloužená podpora pro SAP Business Suite 7

Současně s oznámením o prodloužení podpory SAP S/4HANA společnost SAP dále prodlužuje podporu řešení SAP Business Suite 7 do konce roku 2027 s další možností rozšířené podpory do konce roku 2030.

Tento krok dává zákazníkům více prostoru pro komplexní inovace a transformace podnikových procesů, které přechod na SAP S/4HANA přináší.

Článek SAP ČR,spol. s r.o. ze dne 11. února 2020 - úterý

Další články od SAP ČR,spol. s r.o.

Nabídka zaměstnání SAP ČR,spol. s r.o.