logo SAP ČR,spol. s r.o.

Bezplatná SAP řešení pomáhají v boji s pandemií koronaviru

SAP na 90 dní otevírá přístup zdarma do systému Ariba Discovery - digitálního tržiště umožňujícího nabízet zboží a služby. Bezplatná je nyní také cestovatelská aplikace Triplt od SAP Concur a dvě předkonfigurovaná řešení Qualtrics pro usnadnění práce z domova a pomoc při včasném zachycení nákazy COVID-19.

"V tuto chvíli připravujeme v rámci našich lokálních týmů kroky směrem k našim partnerům a celému ekosystému tak, abychom českým zákazníkům a všem uživatelům mohli co nejdříve poskytnout lokální podporu při využití uvolněných řešení," říká Hana Součková, generální ředitelka SAP ČR.

Řešení Qualtrics pro usnadnění práce z domova a včasné zachycení viru

Qualtrics - společnost zaměřená na řízení zkušenosti, nabízí 2 předpřipravená řešení:

Digitální tržiště SAP Ariba Discovery

S cílem pomoci snížit ekonomický dopad pandemie otevírá společnost SAP na 90 dní přístup do digitálního tržiště SAP Ariba Discovery.

V rámci této celosvětové sítě může každý kupující jednoduše zveřejnit své potřeby nákupu. Dodavatelé pak mohou reagovat se svou nabídkou a pokrýt tak danou poptávku.

Přístup do SAP Ariba Discovery poskytuje kupujícím a dodavatelům rychlé a efektivní propojení s minimalizací narušení dodavatelského řetězce způsobeného zpožděním zásilky, problémů s kapacitou a zvýšenou poptávkou spotřebitelů v aktuálním nouzovém stavu.

Prémiová verze Triplt zdarma

Služba TripIt od společnosti SAP Concur každý den zpracovává stovky tisíc itinerářů po celém světě, sleduje lety svých uživatelů a upozorňuje je na zpoždění nebo jiné aktualizace letového řádu.

V reakci na rostoucí změny harmonogramů a zrušení cestování v souvislosti s šířením COVID-19 chce SAP pomoci těm, kteří ještě musejí cestovat třeba zpátky domů.

Do konce března 2020 si tak každý cestovatel může stáhnout aplikaci a bezplatně získat službu TripIt Pro na dobu šesti měsíců.

Prémiovou službu získají zdarma také stávající uživatelé TripIt.

Článek SAP ČR,spol. s r.o. ze dne 22. března 2020 - neděle

Další články od SAP ČR,spol. s r.o.

Nabídka zaměstnání SAP ČR,spol. s r.o.