logo SAP ČR,spol. s r.o.

Nové možnosti strojového učení a analytiky v portfoliu SAP Leonardo

Inteligentní robotická automatizace procesů (RPA - Robotic Process Automation) zvýší efektivitu výroby a usnadní zvládání drahé, manuální a opakující se práce. Firmy tak budou schopny dosáhnout vysoké úrovně automatizace, která je potřebná při budování inteligentního podniku.

Součástí vylepšení SAP Leonardo Machine Learning je také služba SAP Conversational AI, která firmám zjednoduší vývoj sofistikovaných botů. Tato inovace umožní za pomoci chatbotů automatizovat zákaznickou podporu.

Nové funkce a služby s využitím strojového učení:

Nové služby pro inteligentní podnikání

Inovace zákazníkům umožní jednoduše propojit jejich dodavatelský a odběratelský řetězec, pomohou jim vyhovět novým bezpečnostním regulacím i opatřením na ochranu soukromí a poskytnou exkluzivní cloudové prostředí pro jejich klíčové aplikace.

SAP přichází s inteligentním podnikáním a zcela tak mění hodnotu, kterou mohou zákazníci získat z podnikového softwaru. Činí je schopnými rychle reagovat, což potřebují k přežití a úspěchu v době neustálých změn.

Společnost zpřístupní integračního poradce pro SAP Cloud Platform, založeného na umělé inteligenci a strojovém učení, jakož i nové scénáře pro služby Cloud Integration Automation a SAP Cloud Platform Open Connectors.

Balík SAP Cloud Platform Integration Suite umožní zákazníkům jednoduše propojit obchodní procesy SAP s více než 150 řešeními od jiných dodavatelů.

SAP kromě toho rozšiřuje možnosti implementace SAP Cloud Platform a poskytuje tak zákazníkům vyšší flexibilitu při nasazení inovačních řešení napříč hybridními architekturami.

Partnerský program rozšiřuje možnosti využití SAP S/4HANA Cloud pro rychlé inovace

Společnost SAP představila i inovační program pro partnery. Ti mohou vyvíjet a prodávat nové aplikace, které dále rozšiřují bohaté možnosti SAP S/4HANA Cloud díky využití otevřené a agilní SAP Cloud Platform.

Proces vývoje ještě zrychlí vývojářský balík SAP S/4HANA Cloud SDK, jenž poskytne všechny nástroje a šablony potřebné pro rychlé inovace. Namísto ručního zadávání kódů je SDK generuje automaticky a umožňuje tak partnerům zredukovat samotný vývoj až o polovinu.

Všechny novinky z oblastí inovace platformy SAP Cloud Platform a SAP S/4HANA Cloud byly představeny během konference SAP TechEd konané od 23. do 25. 10. 2018 v Barceloně.

Další články k tématům - analýza - automatizace - cloud - Google - chatbot - inovace - RPA - SAP HANA - strojové učení - výroba

Článek SAP ČR,spol. s r.o. ze dne 30. října 2018 - úterý

Další články od SAP ČR,spol. s r.o.

Nabídka zaměstnání SAP ČR,spol. s r.o.