share itpoint.cz

SAS FORUM Praha 2011 se blíží

14. ročník konference SAS FORUM Praha 2011 se koná 16.2. 2011 v Hotelu Carlo Boscolo na Praze 1 a navazuje tak na minulou úspěšně odstartovanou sérii každoročních konferencí o aktuálním byznysu, ekonomických trendech, best practices úspěšných firem, ale i novinkách společnosti SAS a inovativních řešení na trhu.

"Minulým ročníkem se konference SAS FORUM vrátila do Prahy s novým konceptem, který se velmi osvědčil," říká Petra Lávičková, marketingová a PR manažerka společnosti SAS. "I příští rok se tak účastníci konference, stejně jako v té minulé, mohou těšit na dopolední panelovou diskusi, ve které vystoupí špičkové osobnosti českého trhu, top manažeři a ekonomové. Ráda bych zmínila například Zdeňka Tůmu, Tomáše Sedláčka, Jakuba Strnada či Jiřího Škorvagu", dodává.

Slavnostní zahájení konference bude tentokrát patřit hostu z Velké Británie. O zkušenostech z tamního trhu a také o tom, jak řešit detekce podvodu nejen v komerční sféře, ale především ve státním sektoru bude hovořit Ian Manocha, generální ředitel SAS Velké Británie a Irska.

Dopolední panelová diskuze, jeden z hlavních pilířů konference SAS FORUM, má opět aktuální a tentokrát i lehce provokativní téma. Je možný růst ve stagnující ekonomice v době "po krizi"? A pokud ano, kde pro něj hledat cestu? Prostřednictvím zákazníků? Tedy díky novým inovativním procesům, programům či službám? Nebo nalezením "černých děr", kde společnostem unikají prostředky? Je cestou k hledanému růstu detekce podvodu? V soukromém byznysu si s oblastí "černých děr" a jejich detekcí již spoustu firem s vynikajícími výsledky poradilo. Bude se touto efektivní cestou minimálně inspirovat i neefektivní státní správa?

Martin Veselovský, moderátor České televize, tentokrát v panelové diskusi uvítá bývalého guvernéra ČNB Zdeňka Tůmu, vynikajícího makroekonomického stratéga ČSOB Tomáše Sedláčka, Jakuba Strnada, generálního ředitele pojišťovny Allianz, náměstka České spořitelny Jiřího Škorvagu, Ondřeje Tomase, generálního ředitele GfK a další.

Ondřej Tomas, stejně jako minulý rok, představí výsledky unikátního průzkumu, který vznikl pro konferenci SAS FORUM Praha 2011. Čeho se bude týkat tentokrát? V tuto chvíli prozradíme pouze to, že tak, jak magické slovo růst provází celé SAS FORUM 2011, stejně důležité bude i v unikátním průzkumu GfK.

V odpolední části konference se představí čtyři paralelní odborné sekce :

 • Sekce pro vysoké školy
  Společnost SAS již více než tři dekády spolupracuje se vzdělávacími institucemi po celém světě. Pomáhá studentům získat praktické znalosti a dovednosti a prosadit se tak lépe na trhu práce. I letos je pro akademický sektor připravena speciální sekce s množstvím informací a nových poznatků.

 • Sekce Zákazník SOS! SAS
  Jak efektivně řídit a analyzovat vztahy se zákazníky? Co je efektivní Lead Management? Jak řídit přímou komunikaci a jak ji hodnotit? Jak využívat prediktivní modely coby základ úspěšného cílení prodejů? Jak si poradit s novými trendy jako jsou digitální marketing, sociální sítě apod.?

 • Sekce SAS trendy a novinky
  Sekce novinek představí řešení, se kterými dosáhnou společnosti lepších výsledků a bez kterých se do budoucna jen těžko obejdou. Jedná se především o téma FRAUD neboli detekce podvodu, a to nejen v pojišťovnictví, a téma FORECASTING neboli efektivní plánovaní budoucnosti.

 • Sekce IT - počítejte s námi
  Sekce se zaměří na to, jak může IT oddělení lépe podporovat byznys společnosti díky novým možnostem a zkušenostem.

Hlavním partnerem konference SAS FORUM Praha 2011 je společnost UNICORN Systems. Partneři konference jsou společnost GfK Czech a CFO klub. Hlavním mediálním partnerem konference je EURO.

Článek SAS Institute ČR, s.r.o. ze dne 20. prosince 2010 - pondělí, čteno 2256x

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Další články SAS Institute ČR, s.r.o.

IoT jako zdroj hodnotných dat pro nové o...

Analýza cílových skupin zákazníků je dne...

Ředitelka SAS Slovakia nově vede i česko...

Vizualizace dat pro správná rozhodování