logo Saul informační systémy s.r.o.

Školení RIS a TOP-RIS pro rok 2014

Společnost Saul IS vydává katalog školení na rok 2014. Naleznete v něm jak školení na podnikový informační systém RIS, tak i na manažerský informační systém TOP-RIS.

Nový katalog produktových školení seznámí uživatele s nabídkou základních a rozšiřujících školení používaného produktu. Každoročně také připravujeme v souladu s rozvojem produktů, rozšiřováním funkcionalit a legislativními změnami mimořádná školení zaměřená na aktuální témata.

Objednejte si 2 typy školení:

Na závěr školení je vždy ponechán prostor pro Vaše dotazy a připomínky. Rádi Vám pomůžeme s konkrétními problémy. Budete-li mít dotazy ke složitějším účetním případům, zašlete nám je předem, abychom se na jejich řešení mohli připravit.

Zkušený lektorský tým

"Školení pro Vás připravili naši zkušení odborní konzultanti s dlouholetou praxí v oblasti ekonomiky, majetku, skladů či obchodu. Mají schopnosti předávat posluchačům jak teoretické informace, tak i praktické zkušenosti v rámci dané oblasti. Nebojte se zvýšit produktivitu práce a přihlaste se na školení přes naše webové stránky", říká Ing. Pavel Ort, ředitel projektů a podpory uživatelů.

V případě zájmu o jakékoli další informace kontaktujte sekretariát - Ivana Fexová, e-mail: fexova@saul-is.cz, tel.: +420 274 813 781 nebo 736 620 217

Další články k tématům - katalog - RIS - školení - Pavel Ort - Ivana Fexová

Článek Saul informační systémy s.r.o. ze dne 31. prosince 2013 - úterý

Další články od Saul informační systémy s.r.o.