logo Seznam.cz a.s.

Televize Seznam zahajuje vysílání na vlastním televizním kanálu

Klasický televizní kanál Televize Seznam dnes startuje vysílání v celoplošném multiplexu 3 Českých Radiokomunikací i u všech hlavních poskytovatelů kabelového, satelitního a IPTV vysílání.

"Ke spuštění vlastního televizního kanálu nás vedl fakt, že v Seznamu vyrábíme spoustu kvalitního video obsahu. Vedle Seznam Zpráv a Stream.cz tak přidáváme další platformu, na které ho lidé mohou sledovat. O vlastním televizním kanále jsme začali poprvé uvažovat loni v létě. Víme, že i přes půlroční tvrdou a usilovnou práci na něm bude i nyní stále co vylepšovat. Nechceme ale další rok vysílat tzv. do zdi, když víme, že kvalita obsahu je na takové úrovni, že si ho můžeme dovolit pustit mezi diváky," říká Pavel Zima, místopředseda představenstva a ředitel pro exekutivu a komunikaci společnosti Seznam.cz.

Televize Seznam bude dostupná na 100% území České republiky prostřednictvím terestriálního vysílání Českých Radiokomunikací. Přibližně 2100000 domácností ji pak bude moci sledovat také skrze partnerské poskytovatele, jakými jsou například UPC, Skylink, O2 TV, DigiTV, T-Mobile TV a patnácti dalších. Diváci O2 TV navíc budou mít jako první přístup i do archivu Stream.cz.

Televize láká inzerenty, svou reklamu v ní od začátku vysílání nasadí 14 značek. Mezi ty, kteří si ve vysílání Seznamu reklamní prostor již zakoupili, patří například Plzeňský Prazdroj, Česká spořitelna nebo KKCG.

Kontinuální vysílání zpravodajství a zábavy

Televize Seznam bude v průběhu celého dne kombinovat proud aktuálního zpravodajství a autorských pořadů, důraz je přitom kladen na původní originální český obsah. Formát se odlišuje od tradičního modelu zpravodajských stanic, v programu se střídají živá interaktivní studia a kvalitně, do hloubky zpracované příběhy, fenomény a kauzy ve formě delších pořadů

Denně od 18:00 hodin nabídne Televize Seznam analytické Večerní zprávy, politicko-ekonomický Duel a magazíny o dění ve sportu a světě slavných. Večerní prime-time vyplní premiéry pořadů z dílny Seznamu.

V terestriálním vysílání poběží i upravená HbbTV aplikace, ve které lidé najdou vybrané pořady Seznam Zpráv i seriály a pořady Stream.cz.

Týdenní struktura pořadů

Programem provede řada známých tváří:

Článek Seznam.cz a.s. ze dne 12. ledna 2018 - pátek

Další články od Seznam.cz a.s.

Speciální nabídka videokonferencí Yealink