logo Seznam.cz a.s.

Sletenky.cz: společná služba Čedoku a Seznam.cz

Seznam.cz zajišťuje společně s CK Čedok službu Sletenky.cz. Seznam.cz je dodavatelem svých technologických zkušeností a webového rozhraní, Čedok dodává nabídku letenek a kompletní klientskou podporu na 48 pobočkách po celé České republice.

Sletenky.cz budou, kromě zajištění klientského servisu, využívat od Čedoku také rezervační systém Amadeus, jehož nabídka nebude pro uživatele Sletenky.cz jakkoli odlišená. Všechny speciální výhody či nabídky, které Čedok nabízí k letenkám svým klientům, se budou současně vztahovat i na Sletenky.cz.

"Sletenky.cz kombinují výhody internetového online prodeje letenek na nejnavštěvovanějším portálu Seznam.cz se servisem profesionálů v nejširší pobočkové "kamenné" síti cestovní kanceláře v tuzemsku, což je novinkou a hlavní přidanou hodnotou projektu, ve srovnání se stávajícími internetovými prodejci letenek," doplnil Ing. Miroslav Res, generální ředitel cestovní kanceláře Čedok.

"Služba Sletenky.cz je pro nás dalším doplněním naší nabídky služeb Sdovolená.cz a Ubytovaní.cz. Chceme našim uživatelům poskytnout kompletní a skutečně kvalitní služby pro jejich cestování. To bylo také hlavním kritériem výběru obchodního partnera. Věřím, že Sletenky.cz si získají klienty nejvýhodnější nabídkou letenek a nejkomfortnějším zákaznickým servisem na tuzemském trhu," vysvětluje Petr Čermák, manažer služeb Sletenky.cz, Sdovolená.cz, Ubytování.cz.

Právě proto Seznam.cz navázal partnerství s cestovní kanceláří Čedok, a propojuje tak své technologické řešení se zkušenostmi jednoho z největších prodejců letenek na českém trhu.

Další novinky na službách spojených s cestováním, chystá Seznam.cz pro Ubytování.cz, kde mohou uživatelé hledat ubytování jak v ČR, tak v zahraničí.

Článek Seznam.cz a.s. ze dne 3. března 2011 - čtvrtek

Další články od Seznam.cz a.s.

Sletenky.cz: společná služba Čedoku a Seznam.cz

Nejhledanější slova českého internetu v roce 2010