logo Seznam.cz a.s.

Služby Seznamu pro Vodafone Live zdarma

Projekt s mobilním operátorem Vodafone je prvním z řady avizovaných partnerských projektů Seznamu a mobilních operátorů v rámci strategie Seznam na mobil. Místem pro přístup k šestici služeb Seznamu Zdarma bude mobilní portál Vodafone live!.

Internetové služby viditelně zdarma

V balíčku služeb zdarma uživatelé najdou služby Firmy.cz, Mapy.cz Sreality.cz, Zboží.cz, Encyklopedie a Slovník. Bez jakýchkoliv poplatků za aktivaci či datový přenos je mohou používat na období šesti měsíců.

Jejich ovládání je stejně intuitivní, jako u všech mobilních služeb Seznamu dostupných na wap.seznam.cz. Stačí mít mobilní telefon s podporou WAPu a aktivovaným připojením na internet. Služby jsou dostupné přes mobilní portál Vodafone live! kde je v hlavičce portálu odkaz Seznam.cz. Ten zobrazí přehledné Menu balíčku služeb zdarma s jednotlivými odkazy na služby.

Samotné služby jsou na portál nasazeny v nezměněné podobě známé z wap.seznam.cz. Jedinou změnou je zobrazování hlavičky a patičky mobilního portálu Vodafone live!. Toto zobrazení je zároveň vodítkem pro uživatele, že tato služba je Zdarma.

Promo na šest měsíců

Spuštění služeb Seznamu zdarma na Vodafone live! je součástí půlroční promo akce na vůbec první společný balíček služeb vyhledávače Seznam.cz a mobilního operátora Vodafone.

"Spolupráci s Vodafonem vítáme a z hlediska našich prvních společných výsledků ji vidíme jako projektový pilíř strategie Seznamu na mobil. Rozhodnutí nabídnout mobilní služby Seznamu zcela zdarma je pro další rozvoj projektu klíčové", potvrzuje produktový manažer Seznamu Ivan Mikula.

Po celou dobu dostupnosti služeb zdarma bude Seznam testovat počet i chování uživatelů na novém typu služeb. Cílem je, aby si novou platformu služeb Seznamu mohlo vyzkoušet co nejvíce uživatelů. Seznam provede uživatele novými službami krok za krokem prostřednictvím kompletní nápovědy. Zde budou průběžně doplňovány všechny nové postupy k aktuálním mobilním novinkám Seznamu.

Současně s tím připravují oba partneři vhodný model reklamních formátů, který přinese klientům zajímavé inzertní příležitosti na novém typu mobilních služeb.

Článek Seznam.cz a.s. ze dne 14. dubna 2008 - pondělí

Další články od Seznam.cz a.s.