logo Skynet a.s.

SkyNet vypisuje další termíny školení FCNSA

SkyNet je distributorem produktů Fortinet pro Českou a Slovenskou republiku a zároveň prvním a jediným certifikovaným školícím střediskem (ATC - Authorised Training Center) pro produkty firmy Fortinet na území České republiky.

"Techniky partnerů můžeme vzdělávat na obou úrovních příslušné kvalifikace : tedy FCNSA - Fortinet Certified Network and Security Associate a FCNSP - Fortinet Certified Network and Security Professional,“: říká Zbyněk Lebduška, manažer oddělení bezpečnosti SkyNetu.

Že tato školení mají význam a u našich partnerů úspěch potvrzuje i výsledek právě skončeného školení FCNSA – všichni techničtí zástupci z řad partnerů úspěšně složili certifikační zkoušku a zároveň vyjádřili velkou spokojenost s celkovou organizací školení, kdy zejména výukové materiály a lektorské schopnosti Zbyňka Lebdušky byly hodnoceny jako na velmi vysoké úrovni.

"Již nyní máme další zájemce, a proto na konec října zařadíme další termín FCNSA školení. Veškeré informace a vypsané termíny jsou k dispozici opět na partnerském webu www.fortinet.skynet.cz", dodává Zbyněk Lebduška.

Článek Skynet a.s. ze dne 19. září 2008 - pátek

Další články od Skynet a.s.