logo Skype Czech Republic s.r.o.

Nový Skype s podporou pro Facebook a skupinové videohovory

Skype uvádí novou verzi programu Skype pro Windows s integrací Facebook News Feed a telefonního seznamu v programu, což usnadňuje udržování kontaktu s lidmi a komunitami, na kterých vám záleží.

Díky integraci s Facebookem je Skype ještě společenštější. Uživatelé Skype mohou poprvé udržovat aktuálnost a spolupracovat s kanálem News Feed (Novinky) včetně zápisu stavu aktualizací, komentářů a příspěvků "Líbí se mi", a to přímo z programu Skype. Ještě lepší je, že telefonní seznam Facebooku v programu Skype umožňuje uživatelům pomocí několika málo kliknutí volat a posílat SMS svým přátelům na Facebooku přímo na jejich mobilní telefony a pevné linky. Pokud je váš přítel na Facebooku současně také kontakt Skype, můžete si zdarma volat přes Skype.

V první polovině roku 2010 představovaly videohovory přibližně 40 % celkového počtu minut volání na Skype. Uživatelé, kteří si stáhnou nový Skype, si budou moci v beta verzi zdarma vyzkoušet skupinové videohovory s více než dvěma lidmi. Dynamický pohled usnadňuje sledování ve skupinových videohovorech pomocí automatického zaměření na osobu, která hovoří. Pomocí netrpělivě očekávaného uvedení skupinových videohovorů si mohou rodina, přátelé a kolegové v práci vzájemně sdělit více věcí i když právě nejsou spolu.

Uživatelé Skype dosud trávili každý den v průměru 520 milionů minut hovorem s jinými uživateli pomocí Skype, buď voláním zdarma ze Skype na Skype nebo voláním na libovolný telefon za velmi nízkou cenu. V novém Skype jsme zjednodušili uživatelské rozhraní, takže nyní poskytuje čistější a intenzivnější zážitek z komunikace, než dříve. Při zahájení hlasového hovoru nebo videohovoru s jiným uživatelem vás čeká úchvatný zážitek z volání se sníženým rušením. Pomocí obrázků a avatarů zobrazených vedle jmen kontaktních osob spolu s náladou zpráv lze nyní rychleji najít existující kontakty a pomocí vyhledávání v reálném čase lze také snáze vyhledat nové kontakty.

Nový Skype přináší automatické obnovení hovoru s cílem zvýšit kvalitu hovorů. Tato funkce pomáhá uživatelům rychle pokračovat v hovorech přerušených vinou problémů s připojením k internetu. Kromě toho manažer kvality hovoru měří v průběhu volání kvalitu zvuku a obrazu a vydává pokyny pro řešení problémů a zlepšení zážitku z komunikace.

Nová funkce Skype Home slouží jako palubní deska vašeho Skype, která poskytuje doplňkové zprávy o náladě vašich kontaktů. Kromě toho vám také pomocí návodů na všechny funkce pomůže využít program Skype na maximum, od uskutečnění videohovoru až po přihlášení na předplatné.

Článek Skype Czech Republic s.r.o. ze dne 15. října 2010 - pátek

Další články od Skype Czech Republic s.r.o.

Skype videohovory pro iPhone

Nový Skype s podporou pro Facebook a skupinové videohovory

Skype pro Android

tesena fest 2018