logo Skype Czech Republic s.r.o.

Skype hledá IT specialisty v České republice

Skype Česká republika - lokální pobočka jedné z nejúspěšnějších komunikačních softwarových společností na světě právě spouští velkou náborovou kampaň, jejímž cílem je získat špičkové české odborníky z oblasti IT. Volné pozice jsou kromě Prahy vypsané také v Londýně, Tallinu, Moskvě a Stockholmu.

Českým vysoce kvalifikovaným softwarovým inženýrům Skype nabízí jedinečnou možnost uplatnění ve společnosti, která svůj úspěch staví především na nepřetržitém vývoji unikátních a inovativních technologií, díky čemuž se stala v posledních letech světovým lídrem v oblasti online komunikací. Úspěšní uchazeči o zaměstnání dostanou možnost podílet se přímo na kompletním procesu tvorby klíčových produktů Skype s celosvětovým dopadem, včetně jejich vývoje a implementaci do praxe.

V současné době zaměstnává pražská kancelář společnosti Skype zhruba osmdesát zaměstnanců. Do června 2013 jich však má v plánu zaměstnat jednou tolik. Náborová kampaň, kterou Skype momentálně spouští, potrvá celý rok a na českém pracovním trhu nemá obdoby.

Firma chce obsadit především pozice softwarových vývojářů. Za tím účelem hledá řadu vysoce kvalifikovaných specialistů s několikaletými zkušenostmi v oboru.

"Jsme rádi, že v době odlivu mozků, zejména z oborů informačních technologií a jiných technických oborů můžeme nabídnout tady v České republice skvělým českým odborníkům uplatnění, za kterým velmi často odcházejí do zahraničí", říká Tomáš Vocetka, ředitel Skype Czech Republic. "Náborová kampaň, kterou spouštíme v pěti zemích Evropy souvisí s výrazným růstem společnosti, který byl v roce 2011 ještě více povzbuzen naší akvizicí společností Microsoft. V současné době se chystáme realizovat řadu našich dlouho připravovaných projektů, ať již v oblasti zdokonalování stávajících produktů či vývoje nových. Od přílivu nových odborníků si slibujeme především možnost uvést tyto plány v život a tím dále posílit pozici Skype na trhu informačních technologií", doplňuje Tomáš Vocetka.

Celosvětově Skype zaměstnává více než 1600 zaměstnanců, nově však po celém světě hledá dalších 400 odborníků. V České republice mají šanci především vysoce kvalifikovaní vývojoví inženýři s více než pětiletou praxí v oboru a výbornou znalostí angličtiny.

Mezi novými pozicemi jsou také místa vedoucích pracovníků, která vyžadují zkušenosti s vedením týmu. Očekává se rovněž schopnost pracovat v nadnárodním kolektivu a ochota cestovat. Hlavní předpokladem je však orientace v oblasti nejmodernějších technologií a schopnost přicházet s novými nápady.

"Nabízíme jedinečnou možnost stát se součástí rychle rostoucího mezinárodního týmu se zcela unikátní firemní kulturou, motivačním pracovním prostředím a posláním vyvíjet ty nejmodernější technologie pomahájící lidem komunikovat napříč zeměmi a kontinenty", říká Tomáš Vocetka a dodává: "Skype si do dnešních dnů udržel sympatickou kulturu start-upové firmy. To se samozřejmě odráží také na pracovním prostředí, které je v rámci České republiky jedinečné. Nabízíme flexibilí pracovní dobu, pokud je to opodstatněné, velkou osobní svobodu našim zaměstnancům, velmi motivační a inspirativní pracovní prostory, nadstandardní finanční ohodnocení, širokou nabídku občerstvení zdarma, hernu či třeba střešní terasu s výhledem na Prahu. Ač se to jeví zdánlivě nepodstatné, vše to přispívá k tomu, že náš tým je neobyčejně kreativní a jeho jednotliví členové jsou neustále schopni se vzájemně inspirovat."

Další články k tématům - práce - VoIP - Tomáš Vocetka

Článek Skype Czech Republic s.r.o. ze dne 28. června 2012 - čtvrtek

Další články od Skype Czech Republic s.r.o.