logo S&T CZ s.r.o.

Digitalizace zrychluje logistické procesy ve skladech skupiny Unipetrol

Manuální zadávání jednotlivých položek ve skladech náhradních dílů do systému SAP nahradila společnost Unipetrol digitálním zpracováním. Cílem modernizace je zvýšení uživatelského komfortu a snížení rizika chybovosti při vkládání a správě jednotlivých položek v systému.

Klíčovou součástí projektu bylo zavedení čteček čárových kódů a jejich propojení na systém správy skladů SAP Warehouse Management s využitím produktu S&T FRONTO jako aplikačního základu. S&T FRONTO je osvědčený produkt využívaný v řadě společností pro automatizaci skladových, logistických i výrobních procesů.

Projekt implementace komplexního řešení SAP pro sledování náhradních dílů ve společnosti Unipetrol realizovala a úspěšně dokončila společnost S&T CZ.

S&T CZ dodala na klíč kompletní řešení od dodávky HW komponent, návrhu a provedení zasíťování vybraných skladů, přes návrh a dodávku aplikací pro obsluhu SAP Warehouse Management procesů pomocí čteček čárových kódů a realizaci úprav v nastavení systému SAP, až po označení skladových míst a náhradních dílů čárovými kódy.

Realizace probíhala v jednotlivých oblastech, přičemž v konečném důsledku bylo štítky označeno více než 8000 skladových míst a přes 200000 náhradních dílů.

Další články k tématům - automatizace - čárový kód - čtečka - digitalizace - logistika - sklady - Unipetrol

Článek S&T CZ s.r.o. ze dne 9. března 2020 - pondělí

Další články od S&T CZ s.r.o.