logo S&T CZ s.r.o.

GCC Services se stala součástí sntcz.cz

Systémový integrátor S&T CZ posiluje svoji pozici na tuzemském IT trhu. Integrací dceřiné servisní organizace GCC Services tak zvyšuje počet zaměstnanců na tři sta a počet poboček na osm. Firma fúzí sjednocuje a dále rozšiřuje své produktové portfolio, které bude nyní poskytovat pouze pod značkou S&T.

Tuzemský systémový integrátor S&T CZ s.r.o. začlenil začátkem ledna do svých struktur dceřinou společnost GCC Services a.s., která se zaměřovala na poskytování služeb v oblasti podpory a údržby informačních technologií. Společnost S&T CZ je jedním z deseti největších systémových integrátorů v České republice a je součástí nadnárodního technologického koncernu S&T AG, který má zastoupení ve 22 zemích. Nadnárodní skupina S&T proto patří mezi přední evropské dodavatele IT řešení a služeb.

Po fúzi společnost S&T CZ disponuje 300 zaměstnanci a pobočkami v osmi městech České republiky. "Integrací se naše již tak rozsáhlé produktové portfolio sjednotilo a dále rozšířilo. Výhodou je i dosažení administrativních úspor. Odborníci z GCC Services se nyní mohou plně zaštítit silnou mezinárodní značkou S&T a využívat všech služeb technologických a kompetenčních center, kterými nadnárodní technologická skupina S&T AG disponuje," řekl k fúzi Jiří Košťál, generální ředitel společnosti S&T CZ.

Fúze významně posílila pozici společnosti S&T CZ na tuzemském IT trhu. "Díky spojení týmů specialistů obou firem budeme pod jednou značkou nabízet komplexní služby - od dodávek IT infrastruktury a servisních služeb až po specializovaná IT řešení či podnikové systémy typu SAP,“" dodal Miroslav Bečka, současný jednatel S&T CZ a bývalý ředitel GCC Services.

Společnost S&T CZ přebírá všechny závazky bývalé společnosti GCC Services. S&T CZ bude rovněž v plném rozsahu provozovat autorizovaný servis dříve zajišťovaný firmou GCC Services.

Další články k tématům - AG - GCC - IT - Services - Jiří Košťál - Miroslav Bečka

Článek S&T CZ s.r.o. ze dne 20. ledna 2009 - úterý

Další články od S&T CZ s.r.o.