logo S&T CZ s.r.o.

sntcz.cz pomáhá v Polsku se zaváděním legislativy EU

Nadnárodní systémový integrátor S&T navrhl a implementoval webový IT systém pro sledování procesu převodu zákonů EU na zákony polské - takzvaný e-step.

Polsko v současnosti přizpůsobuje svou legislativu evropským požadavkům a standardům, což je povinnost všech členských států EU.

Systém pomůže úředníkům s převodem zákonů a zajistí, aby nedošlo k jakýmkoli zpožděním. To by totiž mělo negativní právní důsledky. "Díky profesionálům z S&T byla implementace dokončena v souladu s náročným časovým plánem. Pro mě osobně je komunikace s partnerem velice důležitá, obzvláště u tak komplexních projektů, jako je tento," řekl Arkadiusz Plucinski, ředitel oddělení evropského práva Úřadu Výboru pro evropskou integraci.

Systém byl připraven k ostrému spuštění v červenci roku 2009. „Jsme hrdí na to, že jsme součástí takto významného projektu. Podporujeme Polsko v plnění jeho povinností coby členského státu EU. Jelikož je S&T ve střední Evropě jedničkou v oblasti IT konzultací, Úřad Výboru pro evropskou integraci si pro tento projekt zvolil právě nás,“ uzavřel Christian Rosner, CEO skupiny S&T Group.

Další články k tématům - EU - integraci - IT - Polsko - systém - Arkadiusz Plucinski

Článek S&T CZ s.r.o. ze dne 1. října 2009 - čtvrtek

Další články od S&T CZ s.r.o.