logo SOFTWARE AG, s.r.o.

Software AG mezi lídry Systematic Application Integration Projects

Společnos Software AG se umístila mezi lídry v průzkumu Magic Quadrant for Application Infrastructure for Systematic Application Integration Projects1 analytické společnosti Gartner.

Jednotliví dodavatelé, kteří byli zařízeni do výzkumu, byli hodnoceni na základě propracovanosti vize (completeness of vision) svých produktů a schopnosti ji realizovat (ability to execute).

"Tohoto ocenění si vážíme a myslíme si, že reflektuje to, co slyšíme od našich zákazníků", řekl k hodnocení Ivo Totev, šéf marketingu a člen výkonné rady Software AG. "Naše integrační technologie těmto zákazníkům pomáhají řešit celou řadu úkolů a zároveň jim přinášet miliardy dolarů z nových obchodních příležitostí a úsporou nákladů v procesech."

V průzkumu byla hodnocena rodina produktů z vlajkové lodi Software AG - platformy webMethods. Tato komplexní sada nástrojů, která umožňuje jakékoli typy integrací, funguje jako jednotná integrační páteř pro napojení ERP (Enterprise Resource Planning), CRM (Customer Relationship Management) systémů, cloudových aplikací i starších mainframe systému.

"Předností naší řady je dostatečná modularita a zároveň těsná integrovanost jednotlivých produktů řady", dodal Totev. "Dokážeme integrovat tradiční on premise nebo SaaS aplikace nebo se napojit na externí zdroje dat obchodních partnerů. Dohromady jde o celek, který napomáhá zákazníkům k rychlejší návratnosti investic a opětovné využitelnosti stávajících aktiv."

Hodnocenou verzí byla řada webMethods Suite 8.2.2, která byla uvolněna v listopadu 2011. Nová verze 9.0 bude představena v říjnu na konferenci ProcessWorld v americkém Orlandu.

Další články k tématům - cloud - CRM - ERP - infrastruktura - konference - platforma - průzkum - SaaS - výzkum - Ivo Totev

Článek SOFTWARE AG, s.r.o. ze dne 12. července 2012 - čtvrtek

Další články od SOFTWARE AG, s.r.o.