logo Software602 a.s.

Daňové přiznání 2012 online

Chytré formuláře od Software602 pro přiznání k dani z příjmů pro fyzické osoby (a OSVČ) za rok 2012 a přiznání k dani z příjmů pro právnické osoby za rok 2012.

Jestli si chcete sami vyzkoušet, kolik času může ušetřit chytrá formulářová technologie, budete k tomu mít příležitost při vyplňování a podávání daňového přiznání. I letos společnost Software 602 publikuje intuitivní formuláře s automatickou kontrolou správnosti, strojovým vyplněním výkazů sociálního a zdravotního pojištění a integrací s informačním systémem datových schránek.

Právnické osoby

Daňové přiznání právnických osob je možné snadno podat a odeslat jedním kliknutím přímo z formuláře přes datovou schránku. Nepotřebujete žádné další nástroje a certifikáty, ani kvalifikovaný elektronický podpis.

Formulář kontroluje vyplněná data přes Daňový portál Ministerstva financí (EPO) a informuje uživatele o typu a závažnosti případných chyb ve vyplnění formuláře, zároveň obsahuje i nápovědu k jednotlivým kolonkám.

Na rozdíl od některých online nástrojů pro přiznání k dani z příjmu máte údaje pouze ve svém počítači, a tak nejsou poskytnuty třetí straně.

OSVČ

Podejte daňové přiznání pro fyzické osoby jedním kliknutím přímo z formuláře pomocí datové schránky. Kromě aktivované datové schránky nepotřebujete žádné další nástroje a certifikáty, například není nutný kvalifikovaný elektronický podpis.

Formulář sám kontroluje vyplněná data přes Daňový portál Ministerstva financí (EPO) a obsahuje nápovědu pro správné vyplnění všech polí. Výhodou pro živnostníky je propojení daňového přiznání s formuláři Přehled o příjmech a výdajích pro ČSSZ nebo některou ze zdravotních pojišťoven.

Další články k tématům - bezpapiru - certifikát - EPO - formuláře - online - OSVČ - zdarma

Článek Software602 a.s. ze dne 21. února 2013 - čtvrtek

Další články od Software602 a.s.