logo Software602 a.s.

Odborné semináře na téma digitalizace a archivace dokumentů

Software602 pořádá dva odborné semináře na téma "Digitalizace a archivace dokumentů - legislativní požadavky a nejlepší praktiky". Akce proběhnou ve dvou termínech - 5.3 2013 v Praze a 7.3. 2013 v Brně. Pro registrované zájemce je účast ZDARMA!

I když evropská a česká legislativa dává jednoznačná pravidla pro práci s dokumenty a jejich archivaci, v řadě případů je zapotřebí brát v úvahu i speciální požadavky na jednotlivé typy dokladů (zákon o DPH, zákon o sociálním zabezpečení apod.).

Seminář je určen těm, kdo jsou odpovědní za archivaci účetních dokladů, smluv a dalších důležitých dokumentů. Zvláště pak těm, kdo chtějí postupovat maximálně efektivně, eliminovat veškeré zbytečné náklady, a zároveň mít jistotu, že vyhovují všem požadavkům aktuální legislativy. Těm, kdo nechtějí mít problém s úřady ani s auditory.

Program je zaměřen na české firmy, ale dotkne se i principů evropské legislativy a některých předpisů okolních zemí - například těch, které jsou podstatné pro posílání faktur do jiných zemí EU.

Specificky se budeme věnovat následujícím skupinám dokumentů:

Seminář je prakticky zaměřený a vychází ze zkušeností konkrétních českých firem, kde společnost Software602 pomáhala s elektronizací dokumentů, i ze znalostí konzultantů, kteří působí v evropských pracovních skupinách pro rozvoj archivačních norem.

Praha:

Brno:

Další články k tématům - archivace - bezpapiru - digitalizace - elektronizace - legislativa - seminář - zdarma

Článek Software602 a.s. ze dne 7. února 2013 - čtvrtek

Další články od Software602 a.s.