logo Software602 a.s.

Software602 Form Signer pro Vlastní dynamické aplikace

Software602 uvolňuje Software602 Form Signer pro všechny verze mobilního operačního systému Windows 8. Plné funkce dynamických formulářových aplikací a formulářových rozhraní jsou tak dostupné z každého běžně se vyskytujícího zařízení.

Software602 umožní snadné vytváření vlastních dynamických aplikací pro jakékoliv zařízení. Pokrytím všech mobilních verzí Microsoft Windows 8 společnost Software602 naplnila vizi plné nezávislosti na platformě a zařízení.

Zákazníci Software602 nyní mohou sami vytvářet dynamické aplikace pro jakékoliv zařízení s dotykovou obrazovkou. Mohou je vytvářet bez programování z předpřipravených prvků a funkcí. Ty jednodušší mohou být k dispozici za pouhých 30 minut.

Ačkoliv se jedná o plnohodnotné aplikace, stačí zpravidla uživateli jakýkoliv internetový prohlížeč. Pokud je v rámci aplikace připojován elektronický podpis nebo prováděna autorizace, potřebuje uživatel bezplatně dostupný Software602 Form Signer.

S pomocí stejné technologie mohou zákazníci Software602 také budovat formulářová rozhraní ke starším informačním systémům, zpřístupnit všechny jejich funkce uživatelům smartphonů a tabletů a případně některé nové funkce doplnit.

Další možností je řízený oběh dynamických formulářových aplikací a jejich propojování do celých informačních systémů (například spisová služba).

Vedle již zmíněného Software602 Form Signer zahrnují technologické nástroje Software602 Form Designer (prostředí pro vytváření aplikací), Software602 FormApps Server (prostředí pro jejich provozování) a Software602 FormFlow Server (řízení oběhu).

"Vstupujeme do éry BYOD. Správci informatiky postupně ztrácejí možnost řídit, z jakých zařízení budou uživatelé přistupovat. Nemohou ztrácet čas zjišťováním, kdo se čím vybavil ani testováním aplikací pro různá prostředí. Právě tuhle nezávislost na platformě přinášíme," uvedl výkonný ředitel Software602 Jan Petr.

"Aplikace pro chytrá zařízení s dotykovými obrazovkami musí navíc být dynamické v tom smyslu, že se automaticky přizpůsobí konkrétnímu uživateli, jeho situaci či zadanému obsahu a že změny procesů a pravidel lze provádět okamžitě. I tuto schopnost zákazníci s našimi nástroji získají, doplňuje Jan Petr"

Další články k tématům - BYOD - tablet

Článek Software602 a.s. ze dne 29. srpna 2013 - čtvrtek

Další články od Software602 a.s.