logo Software602 a.s.

Vývojářské vize Software602

Společnost Software602 představila na vývojářské a uživatelské konferenci svou vizi pro nejbližší roky. Hlavními tématy byly koncepce Form User Interface (FUI), formulářové aplikace a FormFlow.

Formulářová rozhraní, formulářové aplikace a formflow, tedy worklow formulářových aplikací - to byly hlavní body úvodního vystoupení výkonného ředitele Software602 Jana Petra na konferenci Software602.

"Dejte svým informačním systémům nový vzhled! Oblečte je do jednotného dresu," vyzval posluchače Jan Petr. Ve svém vizionářsky laděném vystoupení představil koncepci organizace, která je schopna velmi rychle vytvářet nové aplikace a měnit podobu procesů i uživatelských rozhraní informačních systémů. Která plně využívá potenciál chytrých mobilních zařízení a jejíž procesy nejsou omezeny možnostmi informačních systémů.

Ve svém vystoupení se Jan Petr zaměřil na následující body:

Ředitel projektové kanceláře Ondřej Jeník hovořil zejména o řízení požadavků a poskytování zákaznické podpory. Zároveň vývojářům pracujícím s formulářovou technologií Software602 předvedl některé nové funkce a možnosti.

Článek Software602 a.s. ze dne 22. května 2013 - středa

Další články od Software602 a.s.