logo Sony Ericsson

Automobilová handsfree sada Sony Ericsson AB900

Sony Ericsson představuje další z řady příslušenství pro automobily - praktickou handsfree sadu AB900 využívající technologie Bluetooth™. Přístroj s vynikající kvalitou zvuku při poslechu hudby i přijímání hovorů je stylovým doplňkem pro bezpečné telefonování při řízení.

AB900 je lehce přenosný a není nutné ho instalovat – stačí pouhé připnutí na sluneční clonu do auta. Snadná ovladatelnost umožňuje uživatelům bezrizikové využití telefonu v autě.

Sony Ericsson AB900 handsfree Nová handsfree sada AB900 je vhodná do auta, do kanceláře i do domácnosti. Odepnutím ze sluneční clony automobilu je možno vzít si přístroj ihned s sebou a dále ho využít například při konferenčním hovoru v kanceláři. Handsfree se s telefonem spojuje automaticky a je kompatibilní se všemi telefony Sony Ericsson i ostatními značkami, jež podporují funkci Bluetooth.

Redukcí šumu a ozvěn zajišťuje handsfree vysokou kvalitu zvuku, jak během hovorů, tak při poslechu hudby. Tu je možno streamovat přímo z telefonu a poslouchat přes reproduktory automobilu - handsfree se přes FM vlny spojí s rádiem, navíc díky funkci RDS není potřeba hledat volnou frekvenci. Uživatel tak může poslouchat hudbu dle nálady, navíc ve výborné kvalitě. Přijímá-li se příchozí hovor, přehrávání se automaticky přeruší.

Bezpečné využívání telefonu umožňuje i snadné ovládání. Pomocí tlačítek lze přehledně nastavit pět nejčastěji volaných čísel i přehrání hlasové schránky. Součástí handsfree je i displej, který zobrazuje příchozí volání. Pohodlné využívání AB900 zajišťuje i doba hovoru až 25 hodin na jedno nabití baterie, pohotovostní doba přístroje zahrnuje až 40 dní a v případě streamování hudby handsfree vydrží až 18 hodin přehrávání.

Další články k tématům - AB900 - Ericsson - handsfree - hudby - Sony

Článek Sony Ericsson ze dne 11. února 2009 - středa

Další články od Sony Ericsson