logo Sony Ericsson

HCB-108 Sony Ericsson

Společnost Sony Ericsson představuje praktickou automobilovou handsfree sadu HCB-108 využívající bezdrátové technologie Bluetooth™. Její provedení zajišťuje uživateli vynikající kvalitu zvuku, stylový design a především bezpečné telefonování při řízení.

Přistroj HCB-108 nevyžaduje žádnou instalaci, stačí ho pouze připnout na sluneční clonu auta a je připraven k použití. Výkonné handsfree nabízí až 25 hodin hovoru a pohotovostní dobu až 700 hodin.

HCB-108 Kompaktní konstrukce přístroje umožňuje snadné použití nejen ve vozidle, ale například i v kanceláři. Při opouštění automobilu stačí HCB-108 odepnout ze sluneční clony a vzít si jej jednoduše s sebou.

Přístroj se s telefonem spojuje automaticky a je kompatibilní jak s telefony Sony Ericsson, tak i s telefony dalších značek podporující technologii Bluetooth™.

Digitální zpracování signálu společně s redukcí šumu a ozvěn zajišťuje vysokou kvalitu zvuku. Doba hovoru je až 25 hodin na jedno nabití baterie, pohotovostní doba přístroje až 700 hodin.

Automobilové Bluetooth™ handsfree Sony Ericsson HCB-108 bude uvedeno na český trh v průběhu čtvrtého čtvrtletí tohoto roku v černém a stříbrném barevném provedení.

Obsah balení

- automobilové Bluetooth™ handsfree HCB-108
- klip na sluneční clonu
- nabíječka do auta CLA-61
- návod/Záruční list
Technická specifikace - rozměry: 119 x 61 x 14 mm
- digitální zpracování signálu
- redukce šumu
- redukce ozvěny
- bluetooth™ 2.0
- hmotnost: 93 gramů (včetně klipu)
- barva: černá, stříbrná
- doba hovoru: až 25 hodin
- pohotovostní doba GSM/GPRS: až 700 hodin

Článek Sony Ericsson ze dne 17. září 2008 - středa

Další články od Sony Ericsson