logo Sony Ericsson

Jalou, nový výkonný telefon s netradičním módním designem od Sony Ericsson

Sony Ericsson představuje další stylový mobilní telefon s atraktivním designem, model Jalou. Tento malý přístroj, který je kratší než rtěnka, je jak působivým doplňkem, tak i výkonným telefonem s novými zajímavými funkcemi.

Přístroj je vybaven například 3,2megapixelovým fotoaparátem, vysokorychlostním 3G připojením či aplikací YouTube pro možnost prohlížení videí z celého světa. A stačí pouhý stisk tlačítka, aby se z hlavního 2" velkého displeje stalo plnohodnotné zrcátko.

Sony Ericsson Jalou
  • stereo FM rádio s RDS a hudební přehrávač s funkcí rozpoznávání hudby TrackID™ a podporou PlayNow
  • speciální funkce Walk Mate, která změří počet ušlých kroků
  • podpora nahrávání obrázků a videí na sociální sítě
  • přehrávání videa, aplikace YouTube i 3D hry
  • bezdrátová technologie Bluetooth 2.0
  • kompaktní rozměry a malá hmotnost

Nový model Jalou je novinkou s neotřelým designem. Speciálně navržený telefon ve tvaru diamantu s vnějším 1,3" monochromatickým displejem je elegantním a užitečným doplňkem. Pouhým stiskem tlačítka se z hlavního 2“ velkého displeje stane plnohodnotné zrcátko, které dokonale a zároveň diskrétně nahradí to klasické. Praktické jsou také kompaktní rozměry modelu, který má pouhých 73 mm na výšku a váží necelých 84 gramů.

Zajímavou funkcí je také Walk Mate, která uživateli kontroluje počet ušlých kroků a momentální kondici. Další nová aplikace zase pravidelně aktualizuje informace o znamení zvěrokruhu či speciálních akcích v průběhu celého roku.

Součástí telefonu je 3,2megapixelový fotoaparát s možností až 3,2x digitálního zoomu a funkcí Photo fix, díky níž lze jednoduše upravit jas a kontrast snímků. Hudbu ve vysoké kvalitě lze kromě formátu MP3 poslouchat i prostřednictvím stereo rádia FM s RDS. Funkce rozpoznávání hudby TrackID pak umožňuje také kdykoliv zjistit jméno interpreta i název právě přehrávané skladby.

Sony Ericsson Jalou podporuje sítě třetí generace a zaručuje rychlý přístup ke všem internetovým stránkám, například k serveru YouTube™, jehož přímou podporu Jalou nabízí. Současně umožňuje důkladné vyhledávání tras pomocí Google Maps či nahrávání videí a snímků na oblíbené sociální sítě.

Sony Ericsson Jalou bude v České republice dostupný ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku v černém barevném provedení.

Další články k tématům - Ericsson - FM - Jalou - Sony - telefon - YouTube

Článek Sony Ericsson ze dne 13. srpna 2009 - čtvrtek

Další články od Sony Ericsson