logo Sony Ericsson

První čistě dotykový Walkman mobil Sony Ericsson Yendo

Sony Ericsson představuje nový mobil Yendo Walkman. Je to první čistě dotykový Walkman mobil kombinující hudbu, přístup na sociální sítě a komunikaci v atraktivním designu.

Sony Ericsson Yendo s Walkman nabízí uživatelům oceněné* výhody Walkman mobilů, atraktivní design a díky výběru z několika barevných kombinací i možnost přizpůsobení vlastnímu stylu. Ovládání pomocí ikon ve čtyřech rozích krystalicky čistého 2,6” displeje zajišťuje rychlý přístup k oblíbeným položkám. Těmi mohou být například textové zprávy, Walkman, e-mail či Facebook.

Telefon využívá praktické ovládání ve čtyřech rozích displeje stejně jako modely Xperia X10 mini a Xperia X10 mini pro, které zaručuje snadný přístup k nejpoužívanějším funkcím.

První plně dotykový Walkman mobil Sony Ericsson Yendo :

"S celosvětovým prodejem více než 140 milionů Walkman mobilů a rostoucí popularitou dotykového ovládání, jsme se rozhodli vyhovět přáním spotřebitelů a vytvořit první čistě dotykový Walkman mobil - Sony Ericsson Yendo s Walkman. V tomto modelu jsme skloubili pohodlné ovládání ve čtyřech rozích displeje známé z modelů Xperia X10 mini s oceněným zážitkem z Walkman mobilů - uživatelé tak získají opravdovou zábavu v komunikaci," řekl Jenny Maltesson, globální produktový manažer společnosti Sony Ericsson.

Sony Ericsson Yendo s Walkman podporuje GSM/GPRS/EDGE Rx 850/1900 a GSM/GPRS/EDGE Rx 900/1800.

Sony Ericsson Yendo s Walkman bude dostupný na vybraných trzích od třetího čtvrtletí tohoto roku v černé, modré, zelené, oranžové, růžové, purpurové, červené, stříbrné, bílé a žluté barvě.

Další články k tématům - dotykový - EDGE - GPRS - GSM - mobil - telefon - Walkman - Xperia - Yendo - Jenny Maltesson

Článek Sony Ericsson ze dne 17. června 2010 - čtvrtek

Další články od Sony Ericsson