logo Sony Ericsson

Sony Ericsson Aspen s Windows Mobile, svědomitý partner pro byznys

Aspen je první model ekologické řady GreenHeart s operačním systémem Windows Mobile. Plnohodnotná QWERTY klávesnice pro komfortní psaní textů a propracovaný prohlížeč médií a PlayNow. S Aspen máte Kancelář na dosah ruky.

Sony Ericsson představuje nový model své úspěšné ekologické řady GreenHeart™. Sony Ericsson Aspen je elegantním pracovním nástrojem umožňujícím pohodlný multitasking s ovládáním pomocí dotykového displeje i plnohodnotné QWERTY klávesnice.

Přehlednou organizaci obsahu zajišťují variabilní panely, které lze nastavit dle požadavků každého uživatele a to i v závislosti na denní době. Snadný přístup k nejběžnějším funkcím pak zajistí zobrazení SlideView.

Sony Ericsson Aspen™ je vybaven operačním systémem Windows Mobile®, který společně s QWERTY klávesnicí zajišťuje snadné vyřizování pracovních záležitostí i na cestách. Rychlé připojení k internetu přes Wi-Fi™ pak umožní snadné stahování multimédií či příjem a odesílání objemných e-mailů. Díky službě Microsoft MyPhone je navíc zajištěna bezpečnost dat uložených v telefonu. Prostřednictvím této služby je totiž možné vzdáleně vymazat data telefonu v případě jeho ztráty či odcizení.

Sony Ericsson Aspen

Součástí přístroje Aspen™ je také 3,2 megapixelový fotoaparát a z multimediální zábavy jsou uživateli k dispozici například 3D hry či podpora sledování videoklipů na YouTube™. Prostřednictvím aplikace Facebook™ i programu Skype pak může být uživatel v neustálém kontaktu se svými blízkými. Pro hudební příznivce je model Aspen vybaven MP3 přehrávačem a rádiem FM s RDS. Kvalitní poslech zajistí 3,5 mm jack výstup na sluchátka.

Sony Ericsson Aspen™ :

  • snadný multi-tasking - zobrazení Sony Ericsson SlideView a nastavitelné panely
  • kombinace pro nejlepší ovládání - QWERTY klávesnice a dotykový displej
  • sociální sítě (Windows Live™ Messenger, Facebook™)
  • podpora PlayNow™ - nejnovější aplikace, hry a hudba
  • prohlížeč médií - přístup k hudbě, fotografiím a videu
  • nová filozofie designu ve stylu "křivek lidského těla"
  • GreenHeart™ - pro ekologický přístup
  • moderní kancelář na dosah ruky

Sony Ericsson Aspen™ podporuje HSPA 900/2100 a EDGE 850/900/1800/1900 nebo HSPA 850/900/2100 a EDGE 850/900/1800/1900.

Sony Ericsson Aspen™ bude dostupný na vybraných trzích od druhého čtvrtletí tohoto roku v černém a stříbrném barevném provedení. V České republice by měl být dostupný v červenci tohoto roku v černém barevném provedení.

Sony Ericsson Aspen™ je posledním přírůstkem do rodiny ekologicky šetrných telefonů GreenHeart™. Těmi předchozími jsou v prosinci představené modely Elm a Hazel. Ty poskytují lepší zvukový zážitek díky funkcím čistého zvuku, potlačení okolního hluku a inteligentní úpravy hlasitosti. Oba telefony navíc nabízí snadné použití sociálních sítí díky aplikaci Widget Manager, která umožňuje uživateli připojit se do své sociální sítě přímo z pohotovostní obrazovky a zároveň mezi různými sociálními sítěmi rychle přepínat.

Další články k tématům - Aspen - EDGE - ekologické - Ericsson - Facebook - GreenHeart - HSPA - klávesnice - prohlížeč - QWERTY - SlideView - Sony - Windows

Článek Sony Ericsson ze dne 3. února 2010 - středa

Další články od Sony Ericsson