logo Sony Ericsson

Sony Ericsson C903

Sony Ericsson představuje nový mobilní telefon C903. Jedná se o pětimegapixelový propracovaný Cyber-shot™ s automatickým zaostřováním, funkcí rozpoznání úsměvu Smile Shutter a automatickou detekcí obličeje. Ta rozpozná až tři osoby najednou.

Sony Ericsson C903 je novinkou z řady Cyber-shot™. Modernímu designu telefonu dominuje 2,4" displej z minerálního skla odolného vůči poškrábání. Čočka objektivu je před poškozením chráněna unikátně řešeným výsuvným krytem. Ten je pro snadnější manipulaci posuvný po celé délce přístroje. Inovací fotoaparátu je unikátně řešený výsuvný kryt, který ho chrání před poškozením.

Automatické otočení obrazu zajišťuje pohodlné prohlížení fotografií či e-mailů. Přístroj je vybaven pětimegapixelovým fotoaparátem s automatickým zaostřováním a rozpoznáváním obličeje až tří osob na jednom snímku. Součástí C903 je také funkce Smile Shutter pro detekci úsměvu. Výkonný blesk umožňuje pořízení kvalitních fotografií i za zhoršených světelných podmínek. Nejasné či rozmazané fotky eliminuje stabilizátor fotografií i videozáznamů.

Fotografování rychle se pohybujících objektů řeší funkce BestPic™, která zaznamená devět snímků v řadě a uživatel se sám rozhodne, kterou z pořízených fotografií vybere, ostatní snímky se automaticky odstraní. Pro snadnou úpravu fotografií slouží funkce Photo fix. Ta automaticky upravuje vyvážení bílé barvy a jednoduše změní jas, světlo i kontrast snímků.

Pořízené snímky lze uložit přímo do integrované 105MB paměti. Fotografie lze pohodlně sdílet pomocí obrázkového blogování nebo připojením k televizní obrazovce, což zaručí komfortní prohlížení fotografií. Integrovaná GPS poskytne uživateli přesný přehled o místech pořízení snímků.

Sony Ericsson C903 Cyber-shot
  • zabudovaná aGPS zaznamenává souřadnice k pořízeným snímkům
  • automatická detekce obličeje rozpozná až tři osoby najednou
  • výsuvný kryt fotoaparátu, který zabraňuje jeho poškození
  • 5 Mpx fotoaparát s autofokusem 

Sony Ericsson C903 Cyber-shot™ bude v České republice dostupný od konce června tohoto roku.

Další články k tématům - C903 - Cyber-shot - Ericsson - Sony

Článek Sony Ericsson ze dne 11. února 2009 - středa

Další články od Sony Ericsson