logo Sony Ericsson

Sony Ericsson Cyber-shot C510 najde každý úsměv

Sony Ericsson představuje svůj první mobilní telefon s funkcí rozpoznání úsměvu Smile Shutter - cenově dostupný Cyber-shot C510. Funkce Smile Shutter bude také zakomponována do 8.1 megapixelového modelu Sony Ericsson C905.

Sony Ericsson nabízí s modelem C510 kvalitní Cyber-shot™ pro širokou skupinu uživatelů. Přístroj klasické konstrukce s 2,2" displejem odolným proti poškrábání disponuje 3,2megapixelovým fotoaparátem s autofokusem, automatickým rozpoznáním obličeje a úsměvu. Prostřednictvím integrované funkce Photo fix lze jednoduše upravit jas a kontrast pořízených snímků. Pořízené snímky i videa je možné přímo a díky podpoře datových přenosů HSDPA a EDGE i rychle z mobilu nahrát na portál YouTube™.

Sdílení fotografií umožňuje také předinstalovaná aplikace HP Snapfish, pomocí které lze odesílat fotografie k tisku přímo z mobilního telefonu bez nutnosti použití paměťové karty či kabelů.

Pro komfortní komunikaci prostřednictvím SMS zpráv se v modelu C510 zobrazuje historie SMS zpráv. To zajišťuje pohodlné navázání na předešlou komunikaci.

Sony Ericsson C510 Cyber-shot™ bude v České republice k dispozici v březnu tohoto roku v černém barevném provedení.

Vylepšení modelu Sony Ericsson C905

Nové aplikace zajistí vylepšení také pro úspěšný model Cyber-shot™ C905. Uživatelé, kteří již C905 vlastní, si je mohou od poloviny února 2009 stáhnout na internetových stránkách sonyericsson.com.

Současně byla představena také růžová varianta modelu C905, která bude na vybraných trzích dostupná od prvního čtvrtletí tohoto roku a nový stativ IM502. Růžová varianta modelu C905 nebude v České republice v prodeji.

Další články k tématům - C510 - C905 - Cyber-shot - Ericsson - HP - Smile - SMS - Snapfish - Sony - YouTube

Článek Sony Ericsson ze dne 9. ledna 2009 - pátek

Další články od Sony Ericsson