logo Sony Ericsson

Sony Ericsson Vivaz

Sony Ericsson představuje nový model Sony Ericsson Vivaz. Ten následuje model Xperia X10, který byl představen v listopadu 2009 a je to již druhý telefon v nové rodině mobilních telefonů pro komunikaci a zábavu, které přijdou na trh v první polovině roku 2010.

Díky Sony Ericsson Vivaz™ se komunikace stane opravdovou zábavou. S vysoce kvalitním videem ve vysokém rozlišení (HD) mohou uživatelé vytvářet a přehrávat své nejlepší zážitky díky nejnovějším funkcím nahrávání a sdílení.

Otevřená platforma umožňuje uživatelům také přizpůsobit svůj zážitek ze zábavy díky stažení skvělých aplikací z PlayNow™ nebo Symbian™ Developer Community.

"Obsah vytvářený přímo uživateli, obzvlášť pak video, se prudce šíří po internetu," řekl Lennard Hoornik, vedoucí marketingu společnosti Sony Ericsson. "Sony Ericsson Vivaz™ představuje mobilní telefon, který umožňuje snadno zachytit život ve vysoké kvalitě obrazu a nahrávat tato sebevyjádření na internet, kde je možné vše sdílet s celým světem. Sony Ericsson Vivaz™ nabízí krásu uvnitř i zvenčí s otevřeným a intuitivním uživatelským prostředím, které umožňuje zákazníkům zachytit, sledovat a sdílet své příběhy a spontánnost v opravdové HD kvalitě."

Sony Ericsson Vivaz™ nabízí novou filozofii designu ve stylu "křivek lidského těla", která se poprvé představila u telefonu Xperia X10 a stane se trvalou součástí portfolia společnosti Sony Ericsson. Přístroje jsou navrženy tak, aby zrcadlily tvar lidského těla a zároveň poskytovaly přesné a přesvědčivé ovládání.

Sony Ericsson Vivaz

Sony Ericsson Vivaz™ :

  • HD video - vytvořte a přehrávejte své nejlepší zážitky díky nejnovějším funkcím snímání videa a sdílení
  • sociální sítě - snadný přístup k sociálním sítím jako je Facebook™ a Twitter
  • 8,1 megapixelový fotoaparát - zachyťte životní okamžiky ve vysoké kvalitě
  • rozpoznání obličeje a úsměvu - zaručí pokaždé skvělý snímek
  • přehrávač médií Sony Ericsson

Sony Ericsson Vivaz™ podporuje UMTS HSPA 900/2100 a GSM GPRS/EDGE 850/900/1800/1900, UMTS HSPA 850/1900/2100 a EDGE 850/900/1800/1900.

Sony Ericsson Vivaz™ bude dostupný na vybraných trzích od prvního čtvrtletí tohoto roku v barvách Moon Silver, Cosmic Black, Galaxy Blue a Venus Ruby.

Další články k tématům - EDGE - Ericsson - HD - HSPA - rozlišení - sdílet - Sony - UMTS - video - Vivaz - WiFi - X10 - Lennard Hoornik

Článek Sony Ericsson ze dne 22. ledna 2010 - pátek

Další články od Sony Ericsson