logo Sony Ericsson

Sony Ericsson Vivaz

Sony Ericsson Vivaz pro - sesterský model vlajkové lodi Sony Ericsson Vivaz obohacený o QWERTY klávesnici pro komfortní vyřizování zpráv. Nová filozofie designu ve stylu křivek lidského těla.

Sony Ericsson představuje nový model Sony Ericsson Vivaz™ pro. Jedná se o sesterský model mobilního telefonu Sony Ericsson Vivaz™, který navíc nabízí plnohodnotnou QWERTY klávesnici pro pohodlné psaní textů. Uživatelům tak umožňuje komfortní vyřizování e-mailů, SMS zpráv či aktualizací na sociálních sítích.

Sony Ericsson Vivaz Stejně jako vlajková loď Sony Ericsson Vivaz™, který byl představen v lednu, umožňuje Sony Ericsson Vivaz™ pro pořizovat a přehrávat videa v HD kvalitě. Díky otevřené platformě si uživatelé mohou také personalizovat svou zábavu stáhnutím nejrůznějších aplikací prostřednictvím PlayNow™ nebo Symbian Developer Community.

"K v lednu představeném modelu Sony Ericsson Vivaz ™ jsme nyní přidali sesterský model Sony Ericsson Vivaz™ pro, který obsahuje QWERTY klávesnici společně s dotykovou obrazovkou. To zajišťuje komfortnější ovládání zpráv a zábavy a splňuje zvýšenou poptávku zákazníků po QWERTY zařízeních," řekl Daniel Sandblom, manažer pro marketing a obchod společnosti Sony Ericsson.

Sony Ericsson Vivaz™ pro také nabízí novou filozofii designu ve stylu "křivek lidského těla", která se poprvé představila u telefonu Xperia™ X10 a stane se trvalou součástí portfolia společnosti Sony Ericsson. Přístroje jsou navrženy tak, aby zrcadlily tvar lidského těla a zároveň poskytovaly přesné a přesvědčivé ovládání.

Sony Ericsson Vivaz™ pro :

Sony Ericsson Vivaz™ pro podporuje UMTS HSPA 900/2100 a GSM GPRS/EDGE 850/900/1800/1900, UMTS HSPA 850/1900/2100 a EDGE 850/900/1800/1900.

Sony Ericsson Vivaz™ pro bude dostupný na vybraných trzích od druhého čtvrtletí tohoto roku v černém a bílém barevném provedení.

Společnost Sony Ericsson rovněž představila stereo Hi-Fi sluchátka MH710. Ta nabízejí vynikající zvukovou kvalitu na cestách a snadné ovládání hudby i hovorů jedním dotykem.

Další články k tématům - EDGE - Ericsson - Facebook - GPRS - GSM - HD - Hi-Fi - HSPA - klávesnice - komfortní - MH710 - QWERTY - Sony - UMTS - Vivaz - Daniel Sandblom

Článek Sony Ericsson ze dne 16. února 2010 - úterý

Další články od Sony Ericsson