logo Sony Ericsson

Sony Ericsson W395

Nový slider W395 je kombinací hudebního přehrávače s dvoumegapixelovým fotoaparátem. Kvalitní poslech hudby zajišťuje výkonný basový zesilovač, sdílení hudby s přáteli umožňují integrované stereo reproduktory. Pro ukládání hudby a dalších dat je součástí balení také 1GB paměťová karta Memory Stick Micro.

Designově propracovaný slider nabízí několik možností poslechu hudby - uživatel si může zvolit mezi integrovanými stereo reproduktory a přiloženými stereo sluchátky HPM-64, které nabízejí vysokou zvukovou kvalitu. K základním funkcím hudebního telefonu Walkman již patří samostatná tlačítka pro komfortní ovládání hudby. Telefon je také vybaven FM rádiem a oblíbenou funkcí pro rozpoznávání hudby TrackID™, díky níž si může uživatel kdykoliv zjistit jméno interpreta i název právě přehrávané skladby.

Hudbu ve stereo kvalitě i další nejen multimediální soubory je možné poslat do jiných zařízení bezdrátově s využitím technologie Bluetooth. Telefon je vybaven slotem na paměťové karty Memory Stick Micro (M2™), součástí balení je i karta o velikosti 1 GB pro ukládání hudby, nahraných videosouborů či jiných dat.

Sony Ericsson W395 Přístroj má ve své výbavě také dvoumegapixelový fotoaparát s 2,5x digitálním zoomem. Pořízené snímky lze prohlížet na minerálním dvoupalcovém displeji odolným proti poškrábání a snadno sdílet se svými blízkými prostřednictvím MMS, technologie Bluetooth či obrázkového blogování.

To umožňuje uživateli snadno umístit pořízené fotografie i na internetové stránky.

Sony Ericsson W395 bude v České republice k dispozici od dubna tohoto roku.

Další články k tématům - Bluetooth - hudby - stereo - W395

Článek Sony Ericsson ze dne 11. února 2009 - středa

Další články od Sony Ericsson