logo Sony Ericsson

Sony Ericsson W995

Společnost Sony Ericsson představuje nový Walkman mobil s označením W995. Propracovaný slider nabízí vedle hudebních funkcí také 8,1 megapixelový fotoaparát s automatickým zaostřováním.

W995 disponuje novou aplikací Media Go™ pro snadný převod zvuku, fotografií a videa a je vybaven komfortním 2,6 palcovým displejem a 8GB paměťovou kartou Memory Stick Micro™, která je součástí balení.

Sony Ericsson W995 Sony Ericsson W995 nabízí díky technologiím Clear Stereo a Clear Bass špičkovou kvalitu zvuku. Tu podtrhují i přibalená stereo sluchátka HPM-77, která lze použít také jako handsfree, nebo konektor 3,5 mm jack, díky kterému si lze vychutnat hudbu pomocí jakýchkoliv jiných sluchátek.

Pro poslech hudby nabízí model W995 vedle hudebního přehrávače Walkman také FM rádio s RDS.

Kvalitní zvuk hudby či přehrávaných filmů zajistí také vestavěné stereo reproduktory. Až dva celovečerní filmy je možné sledovat na komfortním 2,6 palcovém TFT displeji na jedno nabití baterie.

Propracovaný slider W995 je vybaven atraktivní funkcí Shake control. Ta umožňuje rychlé ovládání hudebního přehrávače bez použití tlačítek – trhnutím telefonu dopředu nebo dozadu je možné přecházet mezi jednotlivými skladbami nebo si zvolit přehrávání náhodně vybraných písní.

Integrovaná funkce SensMe™ sestaví matici přehrávaných skladeb podle jejich tempa a stylu a umožní tak uživateli poslouchat hudbu odpovídající jeho momentální náladě. Hudební přehrávač podporuje také oblíbenou funkci rozpoznávání hudby TrackID™. Ta snadno identifikuje interpreta i název přehrávané skladby.

Přístroj W995 je vybaven řadou fotografických funkcí, a to na vysoké úrovni známé z fotomobilů Sony Ericsson. Jeho součástí je integrovaný 8,1megapixelový fotoaparát s automatickým zaostřováním, bleskem a automatickou detekcí obličeje, funkce Photo fix, která upraví snímky pořízené za zhoršených světelných podmínek i stabilizátor obrazu. Přehled o místě pořízení vzniku fotografie zajišťuje zabudovaná aGPS. Ta zaznamenává souřadnice k pořízeným snímkům.

Tisknout pořízené fotografie lze s funkcí PictBridge™ i bez použití počítače. Obrázky je možné díky vysokému rozlišení fotoaparátu tisknout v nejvyšší kvalitě až do formátu A3. Stačí telefon W995 připojit pomocí USB kabelu přímo k tiskárně. Sdílení pořízených fotografií a videa je možné prostřednictvím technologie Bluetooth™, obrázkového a video blogování, e-mailu či portálu YouTube™.

Unikátní aplikace Media Go™ společnosti Sony zajišťuje snadný převod multimediálních souborů mezi telefonem a počítačem. Tato aplikace automaticky převádí videa, a to i ve vyšším rozlišení. Sledování videa je tak srovnatelné s kvalitou videí přehrávaných na PC.

Pohodlné sledování videí, prohlížení internetových stránek i stahování multimediálních souborů umožňuje podpora sítí 3G a technologie Wi-Fi™. Sony Ericsson W995 podporuje rychlé datové přenosy HSDPA a EDGE.

Sony Ericsson W995 bude k dispozici během druhého čtvrtletí tohoto roku v černém a stříbrném barevném provedení.

Další články k tématům - 8GB - fotoaparát - hudby - media - videa - W995 - Walkman

Článek Sony Ericsson ze dne 17. února 2009 - úterý

Další články od Sony Ericsson