logo Sony Ericsson

Sony Ericsson Zylo Walkman a Spiro Walkman, dva nové modely walkman telefonů

Sony Ericsson představuje dva nové modely z řady Walkman telefonů, kterých celosvětově prodala přes více než 130 milionů. Jsou jimi Sony Ericsson Zylo Walkman a Sony Ericsson Spiro Walkman.

Oba přístroje navazují na tradici kvalitních hudebních telefonů rozšířené o několik užitečných funkcí pro rychlý přístup k sociálním sítím Facebook či Twitter pouhým stiskem jediného tlačítka, aniž by bylo třeba přerušit poslech hudby v přehrávači Walkman. Nová generace telefonů opět navazuje na tradici skvělého hudebního zážitku. Oba telefony podporují také jednu z nejoblíbenějších funkcí, která snadno identifikuje interpreta i název právě přehrávané skladby - TrackID. Ta jen za rok 2009 zaznamenala neuvěřitelných 129 milionů vyhledaných záznamů po celém světě.

V rámci nové filozofie designu telefonů společnosti Sony Ericsson napříč celým portfoliem nabízí také tyto dva nové telefony atraktivní vzhled ve stylu křivek lidského těla - jsou navrženy tak, aby zrcadlily tvar lidského těla a zároveň poskytovaly přesné a pohodlné ovládání, které podtrhuje ergonomická klávesnice.

Sony Ericsson Zylo Walkman

Nejvyšší kvalitu zvuku tohoto přístroje zajišťují nejen čisté basy a čisté stereo, ale také na poli mobilních telefonů nově požitý zvukový formát High definition FLAC. Součástí telefonu je mimo jiné i FM rádio nebo 3,2 megapixelový fotoaparát.

Sony Ericsson Zylo Walkman podporuje UMTS/HSPA 900/2100 a GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 nebo UMTS/HSPA 850/900/1800/1900 a GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900.

Sony Ericsson Zylo Walkman bude dostupný na vybraných trzích od třetího čtvrtletí tohoto roku v barvách Jazz Black, Chacha Silver a Swing Pink. V České republice by měl být dostupný v červenci v barvě Jazz Black.

Sony Ericsson Spiro Walkman

Jedinečný zážitek při poslechu hudby nabízí tento model i pro ty, kteří našli oblibu v komunikaci s rodinou a přáteli prostřednictvím sociálních sítí. Bez nutnosti přerušení poslechu hudby nabízí Sony Ericsson Spiro Walkman snadné připojení k sociálním sítím Twitter či Facebook. Pro zpřehlednění SMS zpráv pak slouží speciální grafika v podobě konverzačních bublin.

Sony Ericsson Spiro Walkman podporuje GSM/GPRS/EDGE 900/1800 nebo GSM/GPRS/EDGE 850/1900.

Sony Ericsson Spiro Walkman bude dostupný na vybraných trzích od třetího čtvrtletí tohoto roku v barvách Contrast Black, Sunset Pink, Spring Green a Stealth Black. V České republice by měl být dostupný v červenci v barvě Contrast Black.

Sony Ericsson Spiro / Zylo Walkman telefon
Sony Ericsson Spiro / Zylo Walkman telefon

Další články k tématům - EDGE - Ericsson - Facebook - FLAC - FM - GPRS - GSM - HSPA - Sony - Spiro - TrackID - Twitter - UMTS - walkman - Zylo

Článek Sony Ericsson ze dne 14. dubna 2010 - středa

Další články od Sony Ericsson