logo Sony Mobile Communications

Xperia go: stylový, vodovzdorný a odolný SmartPhone

Sony Mobile Communications představuje chytrý telefon z rodiny Xperia SmartPhone. Chytrý telefon má prémiovou výbavu a jedinečný design v kombinaci se zvýšenou celkovou životností a nejvyšší úrovní odolnosti proti vodě.

Na důkaz toho, že odolné smartphony již nemusejí být velké či neotesané, spojuje v sobě telefon Xperia go skutečnou odolnost proti poškrábání a možnost ovládání mokrým prstem s ochranou proti vniknutí prachu, postříkání vodou a ponoření do vody podle mezinárodních norem ochrany IP.

Chytrý telefon Xperia go umožňuje snadné připojení a poskytuje tak možnosti sdílet a vychutnávat si obsah na televizi, chytrém telefonu, přenosném počítači nebo tabletu. Kromě toho jsou z výroby vybaveny hudebními a video aplikacemi Music Unlimited a Video Unlimited od Sony Entertainment Network, které poskytují přístup k hollywoodským trhákům, televizním seriálům a milionům a milionům hudebních skladeb. Telefon Xperia go bude na celosvětový trh uveden ve třetím čtvrtletí roku 2012.

Poptávka spotřebitelů po odolných a vodovzdorných chytrých telefonech

Průzkumy v oboru ukazují, že spotřebitelé považují při rozhodování o koupi chytrého telefonu odolnost a vodovzdornost za významné vlastnosti. Například studie uskutečněná v Japonsku společností Mobile Marketing Data Labo poukázala na vodovzdornost jako jednu ze tří nejdůležitějších vlastností při pořizování chytrého telefonu.

V nedávném průzkumu mezi příznivci společnosti Sony Mobile na síti Facebook uvedla odolnost jako nejdůležitější vlastnost při výběru chytrého telefonu celá třetina účastníků průzkumu.

Xperia go - zvýšená odolnost

Xperia go nabízí obsah a technologie společnosti Sony ve vytříbeném balení, které je doplněno nejvyšší úrovní ochrany proti prachu a vodě, jaké kdy bylo dosaženo u chytrého telefonu.

Klíčové vlastnosti telefonu Xperia go:

Xperia go je k dispozici v černé, bílé a žluté barvě.

Další články k tématům - Android - Facebook - fotoaparát - SmartPhone - tablet - telefon - televize - video - Xperia

Článek Sony Mobile Communications ze dne 31. května 2012 - čtvrtek

Další články od Sony Mobile Communications