logo Sprinx Systems, a.s.

Sprinx Systems podporuje projekt Český INTERNET pomáhá

Sprinx Systems se stal partnerem projektu Konta BARIÉRY - Český INTERNET pomáhá, který vychází z principu boření bariér mezi konkurenčními internetovými servery a neziskovými organizacemi. Společným cílem je pomoc konkrétním lidem.

Jde o pomoc konkrétním lidem. Konto BARIÉRY ke spolupráci na projektu každý rok vyzve partnerskou neziskovou organizaci. První rok to byl Člověk v tísni, druhý Bílý kruh bezpečí, a v roce 2013 Český národní registr dárců dřeně.

Podstatou projektu je týdenní internetová kampaň. Bannery a PR články umístěné na cca 50 partnerských serverech odkazují na internetpomaha.cz. Zde jsou vždy zveřejněny příběhy konkrétních lidí, kteří potřebují pomoci. Prostřednictvím internetu se tak setkávají lidé, kteří pro zvládání své těžké životní situace nebo handicapu potřebují finanční podporu, s lidmi, kteří tuto podporu mohou nabídnout.

Sprinx Systems se aktivně podílí na tom, aby k jejich setkání došlo. Webové stránky projektu představují konkrétní lidské osudy těch, kteří pomoc potřebují, a zároveň nabízejí množství platebních metod, jež je možné pro dárcovství využít (online, přes DMS, platební kartou, převodem). Důležité je také propojení tohoto charitativního webu se sociálními sítěmi.

Internet se tak stává důležitým místem, kde můžete nabídnout pomoc lidem, kteří ji naléhavě potřebují, a díky nejmodernějším technologiím to můžete udělat hned a velmi jednoduše. Sprinx Systems se k této aktivitě rád připojuje, protože právě prostřednictvím takovýchto projektů může účelně a smysluplně využívat své know-how, které v letošním roce dokonce získalo jedno z nejprestižnějších ocenění.

V rámci soutěže Microsoft Awards o nejlepší projekt certifikovaných partnerů společnosti Microsoft byl v ročníku 2013 jako finalista soutěže oceněn i nejpohodlnější aplikační hosting v České republice - SoftwareHosting.cz.

Děkujeme tímto všem uživatelům, zákazníkům i partnerům za podporu.

Další články k tématům - DMS - hosting - internet - ocenění

Článek Sprinx Systems, a.s. ze dne 29. května 2013 - středa

Další články od Sprinx Systems, a.s.