logo SPY SHOP

Minikamera skrytá v dokovací stanici pro mobil

IP WiFi minikamera PV-CHG20iDroid v dokovací stanici má neomezenou výdrž a tedy stálý dohled nad okolím. Snadno a skrytě tak zabezpečíte prostory kanceláře nebo bytu a získáte informace, co se v nich odehrává během vaší nepřítomnosti.

Minikamera PV-CHG20iDroid je ukrytá v dokovací stanici pro mobilní telefony se systémem Android. Její umístění například na pracovním stole nevzbuzuje žádné podezření a současně zajišťuje monitorování prostorů v zorném poli kamery s úhlem záběru 78 stupňů.

Minikamera nabízí WiFi připojení díky kterému ji lze ovládat na dálku prostřednictvím ovládacího software určeného pro IP kamery. Vzdálené připojení také umožňuje nahrané záznamy třídit, archivovat nebo mazat. Zařízení je připojené k pevnému napájení, což zajišťuje v podstatě neomezený provoz a stálý monitoring vybraných prostor. Kamera je vybavena detekcí pohybu.

Obrazový a zvukový záznam ve Full HD kvalitě se ukládá na kartu microSD s kapacitou až 128 GB, na kterou se vejde až 21 hodin záznamu. Režim záznamu je možné nastavit tak, že nejstarší nahrávky jsou automaticky přepisovány. Pořízený materiál je označován datem a časem.

Kamera je vybavena snímací matricí CMOS 1/2.9", která poskytuje obraz v rozlišení Full HD, případně HD nebo WVGA. Vysoká citlivost kamery zajistí dokonalý obraz i při špatných světelných podmínkách. Generovaný obraz je detailní a v dobré kvalitě i při okolním světle s intenzitou pouhých 0,03 Luxů.

Minikamery skryté v předmětech denní potřeby nevzbuzují podezření a nabízejí skryté monitorování vybraných prostor. Díky WiFi připojení lze sledovat záznam nebo přenos z kamery doslova z kteréhokoli místa na světě.

Hlavní výhody minikamery PV-CHG20iDroid:

Cena a dostupnost

WiFi minikamera PV-CHG20iDroid značky LawMate International je dodávána na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 7995 Kč s DPH.

Článek SPY SHOP ze dne 22. června 2017 - čtvrtek

Další články od SPY SHOP

Minikamera skrytá v dokovací stanici pro mobil

AddNet - unikátní provozně bezpečnostní DDI/NAC nástroj