logo STORMWARE s.r.o.

Nová verze programu WINLEX

2.1. 2014 byla uvolněna nová verze právních předpisů WINLEX se stavem k k 1.1. 2014 - ke stažení je připravena v Zákaznickém centru. Aktualizace WINLEX obsahuje více než 7500 právních předpisů především z oblastí daňového, obchodního, občanského a pracovního práva.

Nová verze programu WINLEX přináší velmi důležité změny a novinky v legislativě. Je zde například obsaženo zákonné opatření Senátu o změně daňových zákonů, které souvisí s rekodifikací soukromého práva.

Toto zákonné opatření obsahuje 843 změn, vstupů do zákona o daních z příjmů, zákon, kterým se mění některé zákony v souvislosti s přijetím rekodifikace soukromého práva, zákonné opatření Senátu o dani z nabytí nemovitých věcí, zákonné opatření Senátu, kterým se mění zákon o veřejných zakázkách a zákonné opatření Senátu, kterým se mění zákon o pojistném na všeobecné zdravotní pojištění.

Změny, které tyto normy přinášejí, jsou zapracovány do textů příslušných zákonů, a k dispozici tak nyní máte úplná znění více než 130 norem v aktuálním stavu k 1.1. 2014.

V aktualizaci pochopitelně nechybí aktuální znění nového občanského zákoníku a zákonu o obchodních korporacích. Z dalších důležitých změn uveďme třeba novelu zákona o dani z nemovitých věcí. Mezi důležité novely patří změny zákona o podporovaných zdrojích energie, zákona o ochraně spotřebitele nebo také živnostenského zákona a občanského soudního řádu.

Oproti stavu k 15.12. 2013, kdy vyšla mimořádná aktualizace, je v programu WINLEX obsaženo více než 250 novelizovaných nebo nově zařazených norem různé právní síly.

Další články k tématům - daně - zákon - občanský zákoník - aktualizace - novela - senát

Článek STORMWARE s.r.o. ze dne 7. ledna 2014 - úterý

Další články od STORMWARE s.r.o.

Videonávody pro práci s programem POHODA

Nová verze programu WINLEX

Acronis Backup 12.5