logo StringData s.r.o.

StringData s.r.o.

StringData je ryze česká IT společnost založená v roce 1993, která se zabývá vývojem IT systémů zejména pro velké společnosti z finančního sektoru na českém a slovenském trhu. Firma má vlastní produktové portfolio, do kterého průběžně investuje a přináší tak klientům významnou přidanou hodnotu, a to díky dlouholetému rozvoji daných řešení ruku v ruce s pochopením zákaznických očekávání.

V minulých letech společnost vstoupila mimo jiné do světa softwarové robotizace, včetně řešení pro automatický sběr a vyhodnocování dat pro průběžné zvyšování efektivity obchodních procesů. Vedle vývoje produktů se StringData také specializují na klasický zakázkový vývoj, kde uplatňují své know-how a budují s klienty oboustranně prospěšná a dlouhodobá partnerství.

Firmě StringData záleží na klientech, zaměstnancích i společnosti, ve které žije a podniká. Práce musí zaměstnancům dávat smysl a bavit je. Společnost StringData je upřímná a otevřená vůči klientům i svým zaměstnancům a dělá vše proto, aby vždy našla řešení, protože jí na tom záleží, a protože si uvědomuje, že věci se dají vždy změnit.

Aktuální články od StringData s.r.o.