logo StringData s.r.o.

StringData je nejrůstovější českou firmou v oblasti poskytovatelů softwaru

Společnost StringData se umístila mezi 500 nejrůstovějšími technologickými firmami v soutěži Deloitte Technology Fast 500 EMEA 2009.

V soutěži Deloitte Technology Fast 500 EMEA 2009 soutěži je hodnocení založeno na růstu firmy v období posledních pěti let. Společnost StringData zaznamenala v tomto období růst obratu o 653 % a obsadila tak v konkurenci firem ze zemí Evropy a Blízkého východu 260. místo. V oblasti softwaru, kde působí více než třetina ze všech společností v žebříčku, se StringData umístila z českých společností nejvýše.

"Získání dostatečného počtu zákazníků, kteří zajistí tak rychlý růst během pěti let, svědčí o kvalitě produktů společnosti StringData a jejím postavení na špici," uvedl David Halstead, partner Deloitte zodpovědný za program Technology Fast 500 EMEA. Společnost StringData rovněž uspěla v letošním ročníku soutěže Deloitte Technology Fast 50, která zahrnuje nejrůstovější společnosti v regionu střední a východní Evropy.

"Naše společnost sází na rozvoj vlastních produktů - mezi naše vlajkové lodi patří produkt pro sledování a vyhodnocování dostupnosti a výkonnosti IT. V letošním roce jsme vstoupili na trh s vlastním e-learningovým a knowledge management řešením, které využívá potenciál technologií web 2.0. Vzhledem k probíhající krizi také roste mezi bankami a dalšími finančními institucemi poptávka po námi nabízených řešeních zaměřených na správu a administraci pohledávek za dlužníky. Kromě portfolia produktů je předpokladem našeho úspěchu důraz na kvalitu poskytovaných služeb, řádné nastavení procesů ve firmě a důsledné sledování vývoje trhu," komentuje umístění Robert Šamánek, ředitel společnosti StringData.

Výběr firem a metodika žebříčku Fast 500 EMEA

Mezi společnosti v žebříčku Technology Fast 500 jsou zahrnuty firmy z programu EMEA Technology Fast 50 společnosti Deloitte, dále firmy, které se přihlásí do soutěže přímo, a firmy z průzkumu veřejně přístupných databází. Podmínkou zařazení do žebříčku Fast 500 jsou provozní příjmy alespoň 50 000 euro za rok 2004 a minimálně 800 000 euro za rok 2008.

Firmy zahrnuté v žebříčku musí být soukromě vlastněné nebo veřejně obchodovatelné společnosti se sídlem ve státech EMEA. Musí se jednat o technologické společnosti, přičemž tato definice znamená, že firmy musejí nabízet svoji vlastní technologii, která hraje významnou roli v jejích provozních příjmech, nebo musejí věnovat významnou část svých příjmů na technologický výzkum a vývoj. Použití cizí technologie jedinečným způsobem pro účast firmy v žebříčku nepostačuje.

http://www.fast500emea.com/

Další články k tématům - 500 - Deloitte - EMEA - Fast - StringData - Technology - David Halstead - Robert Šamánek

Článek StringData s.r.o. ze dne 27. listopadu 2009 - pátek

Další články od StringData s.r.o.

Nabídka zaměstnání StringData s.r.o.
Bankéři nenávidí ten internetový trik Díky tomu se stali milionáři
Trápí vás často vaginální mykóza? Víte co vám může pomoci?
snadné ovládání, přes 100.000 instalací hot-line poradenství zdarma