logo Sun Microsystems

Sun Microsystems představuje nová vysoce výkonná a energeticky efektivní disková pole

Disková pole Sun Storage 6580 a 6780 poskytují až 3 x výhodnější poměr ceny a výkonu než konkurenční produkty a umožňují ekonomickým škálováním držet krok s rychlým růstem dat.

Společnost Sun Microsystems oznamuje rozšíření svého špičkového portfolia diskových úložných systémů o dvě nová disková pole, která poskytují až třikrát výhodnější poměr ceny a výkonu než konkurence a umožňují zákazníkům konsolidovat pracovní úlohy pro větší efektivitu na stejné ploše datového centra. Nová modulární disková pole Sun Storage 6580 a 6780 doplňují řadu serverových architektur, včetně systémů Sun SPARC Enterprise T5440 s operačním systémem Solaris. Pro informace o zvláštní nabídce na nová disková pole navštivte stránku.

Disková pole Sun Storage 6580 a 6780 jsou nejvýkonnějšími produkty ve své třídě a pomáhají podnikovým zákazníkům hladce škálovat úložnou infrastrukturu při zachování stejných nároků na energii a prostor. Nová disková pole Sun Storage 6580 a 6780 se ideálně hodí pro střední a velké podniky, které je využijí k provozu pracovních úloh s velkými nároky na propustnost, jako jsou například databáze nebo podnikový e-mail. Dodávají se s bezplatným podnikovým nástrojem pro správu Sun StorageTek Common Array Manager.

Zákazníci už začali využívat výhodné programy Sunu pro upgrade a výměnu, které zhodnocují dřívější investice do IT infrastruktury a přinášejí slevu při přechodu z produktů Sunu i konkurentů.

Disková pole Sun Storage 6580 a 6780 pomohou podnikovým zákazníkům hladce škálovat úložnou infrastrukturu při zachování stejných nároků na energii a prostor.

Ve srovnávacích testech si modulární diskové pole Sun StorageTek 6780 vedlo velmi dobře oproti konkurenci:

"Správci podnikových úložišť si dnes nemohou dovolit kompromisy, když jde o zvládnutí růstu dat a požadavky na ochranu investic do úložných technologií. Zákazníci potřebují úložná a archivační řešení, která sníží náklady a umožní organizacím zvládat víc práce na stejné ploše datového centra, s úsporou energie na napájení a chlazení," řekl Jason Schaffer, senior ředitel managementu systémových produktů, Sun Microsystems.

Nová disková pole nabízejí vysokou hodnotu a ochranu investic :

Modulární disková pole Sunu se nacházejí v samotném srdci dynamického rozvoje trhu diskových úložišť. Sun nedávno oznámil už čtvrté čtvrtletí v řadě, kdy v prodeji diskových úložných systémů dosáhl meziročního růstu tržeb. Za poslední čtvrtletí se jednalo o 25procentní meziroční nárůst továrních tržeb, jak vyplývá ze zprávy IDC Worldwide Quarterly Disk Storage Systems Tracker, 3Q08. Ve třetím čtvrtletí roku 2008 se Sun o prvenství v meziročním růstu tržeb z externích diskových systémů dělil a trh jako celek předstihl téměř dvojnásobně.

Další články k tématům - ceny - disková - modulární - pole - Storage - výkon - Jason Schaffer

Článek Sun Microsystems ze dne 18. února 2009 - středa

Další články od Sun Microsystems