logo SUSE LINUX, s.r.o.

SUSE Cloud Application Platform urychluje DevOps a IT transformaci

Společnost SUSE spustila platformu SUSE Cloud Application Platform - nejnovější přírůstek do portfolia standardních open source technologií. SUSE integruje Cloud Foundry a Kubernetes za účelem zrychlení distribuce aplikací a zvýšení agility firem.

Nové řešení poskytuje firmám zajímavou platformu pro poskytování aplikací založenou na technologii Cloud Foundry a nejrozšířenějším konceptu pro správu kontejnerů Kubernetes, jejichž jedinečný způsob propojení umožňuje vývojářům a lidem z IT provozu lépe využívat obě technologie s cílem urychlovat poskytování aplikací a zvyšovat agilitu firem.

SUSE Cloud Application Platform je moderní platformou pro poskytování aplikací, kterou používají vývojové a operační týmy pro optimalizaci správy životního cyklu tradičních a nových aplikací nativně určených pro provoz v cloudu. Kombinace špičkových technologií Cloud Foundry a Kubernetes usnadňuje v DevOps integraci procesů za účelem urychlovat inovace, zlepšovat schopnost IT reagovat a maximalizovat návratnost investic.

Podniky mohou využívat jak vysoce výkonnou technologii Cloud Foundry, tak nanejvýš flexibilní infrastrukturu pro distribuci aplikací Kubernetes, aby vyhověly široké škále aplikačních architektur a procesů distribuce aplikací.

Kromě dalších možností platforma SUSE Cloud Application Platform zjednodušuje správu Cloud Foundry díky jedinečnému přístupu, jenž využívá Kubernetes pro nasazování a správu kontejnerové verze Cloud Foundry - SUSE Cloud Foundry.

Implementace převedená na kontejnery navíc vyžaduje zlomek paměťových nároků oproti ostatním distribucím Cloud Foundry a je možné ji rychleji obnovovat a škálovat. SUSE Cloud Application Platform je založena na systému SUSE Linux Enterprise, který pro Kubernetes a Cloud Foundry představuje operační systém na podnikové úrovni.

Platforma SUSE Cloud Application Platform je nyní k dispozici v omezeném rozsahu pro vybrané zákazníky.

Článek SUSE LINUX, s.r.o. ze dne 9. listopadu 2017 - čtvrtek

Další články od SUSE LINUX, s.r.o.

TechEd-DevCon 2018