logo SUSE LINUX, s.r.o.

Konference openSUSE Conference 2018 na ČVUT FIT

openSUSE Conference 2018 se uskuteční ve dnech 25. až 27. 5. 2018 na Fakultě informačních technologií (FIT) ČVUT v Praze – Dejvicích. Účast je zdarma, k dispozici bude WiFi i občerstvení a registrovaní účastníci dostanou malý dárek. Akce, které se běžně účastní až 500 příznivců open source, se do Prahy vrací po šestileté přestávce.

Do Prahy se již koncem května sjede velká část komunity a kompletní volené vedení (openSUSE Board) komunitního projektu openSUSE, aby se zúčastnili letošního ročníku openSUSE Conference 2018, která nabídne přes 60 přednášek.

Spolu s openSUSE Conference 2018 proběhne také Cryptofest, což je jednodenní seminář pro všechny milovníky šifrování, počítačové bezpečnosti a soukromí.

Jistě vás zaujmou přednášky na témata jako Představení TLS 1.3, nebo Security Retrospective of the Last Year zaměřující se na Meltdown, Spectre a další bezpečnostní problémy, se kterými jsme se mohli v tomto roce setkat.

V neděli 27. 5. 2018 proběhne veřejné zasedání openSUSE Boardu vedené jeho předsedou Richardem Brownem. Bude to jediná příležitost v letošním roce, jak na jednom místě potkat kompletní volené představitele a zapojit se do diskuze o směřování celého projektu.

Také se můžete zúčastnit mnoha zajímavých workshopů, jako třeba Naučte se používat openSUSE Linux nebo Container and VM Building OBS Workshop.

Výběr z přednášek konference:

Účast na openSUSE konferenci 2018 je zdarma, zájemci se však musí dopředu registrovat. K dispozici bude samozřejmě WiFi a občerstvení, registrovaní účastníci dostanou malý dárek.

Článek SUSE LINUX, s.r.o. ze dne 16. května 2018 - středa

Další články od SUSE LINUX, s.r.o.

Acronis Backup 12.5