logo SUSE LINUX, s.r.o.

Konference SUSECON 2017 představí v Praze inovace v oblasti open source řešení

Společnost SUSE představuje partnery a hlavní body programu nadcházející globální konference SUSECON 2017, která se koná od 25. do 29. 9. 2017. Do Prahy tato akce zavítá poprvé od svého založení v roce 2012.

Na konferenci SUSECON 2017 se setkávají koncoví uživatelé s odborníky ze společnosti SUSE, jejími partnery a open source komunitou v jedinečném prostředí, kde se mohou ponořit do témat open source technologií a inovací, jež v současné době proměňují způsob fungování firem.

Konference představí nejnovější vývoj v softwarově definované infrastruktuře na fundovaných přednáškách o klíčových technologických tématech.

Jde zejména o:

Konference se bude zabývat důležitými a stále více využívanými technologiemi softwarově definovaných infrastruktur, včetně nově vznikajících předních platforem Kubernetes a Cloud Foundry. Společnost SUSE využívá platformu Kubernetes pro řešení CaaS, která umožňují profesionálům IT a DevOps snadněji nasazovat, spravovat a škálovat aplikace a služby založené na kontejnerech.

Na konferenci SUSECON bude také představen náhled nového řešení platformy jako služby (PaaS) od společnosti SUSE, které bude postaveno na technologiích Kubernetes a Cloud Foundry.

"Pro společnost SUSE znamená výraz otevřený více než pouhý kód. Jedná se o to, jak podnikáme, jak se zabýváme našimi komunitami a projekty, jaká vytváříme partnerství a jaký nabízíme výběr na všech různých úrovních technologické architektury, aby naši zákazníci a partneři měli možnost stavět na nejlepších řešeních v oboru a nemuseli se dostávat do závislosti na konkrétních dodavatelích. Na konferenci SUSECON budou naši zákazníci moci toto vše zažít. Především budou mít příležitost vidět, jak si mohou vytvářet prostor pro inovace, jež jim pomohou držet krok v jejich oborech a budou je posouvat i do budoucna," říká Michael Miller, prezident divize pro strategii, aliance a marketing ve společnosti SUSE.

Na konferenci SUSECON 2017 vystoupí tito hlavní řečníci:

Katalog přednášek v rámci konference SUSECON 2017 obsahuje více než 150 prezentací, od praktických, výukových, přes případové studie až po výhledy a přednášky firem, které se budou do hloubky zabývat technologickými inovacemi a budoucností IT infrastruktur.

Mezi hlavní přednášky patří:

Mezi partnery konference SUSECON 2017 jsou v kategorii hlavních partnerů společnosti Fujitsu, Hewlett Packard Enterprise, Microsoft a SAP a jako platinoví partneři se účastní firmy Cisco, Huawei, IBM, Intel a Lenovo.

Mediálními partnery konference SUSECON 2017 jsou za Českou republiku server Linuxexpres.cz a za Slovensko časopis a server PCrevue.sk.

Zlatými partnery jsou Amazon Web Services, Arm, Cray, CyberArk, Dell, Infosys, SaltStack, Supermicro Wipro.

Článek SUSE LINUX, s.r.o. ze dne 22. září 2017 - pátek

Další články od SUSE LINUX, s.r.o.

Power BI Day 2018