logo SUSE LINUX, s.r.o.

SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications bude k dispozici v prostředí IBM Cloud

IBM Cloud se také stává poskytovatelem služeb SUSE Cloud, které nabízejí zákazníkům podporovanou platformu open source, díky níž mohou rychleji reagovat a mít nižší provozní náklady, protože platí pouze za to, co používají.

Systém SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications v prostředí IBM Cloud umožní zákazníkům rychle vytvářet, dodávat a nasazovat pracovní zátěže, na jejichž funkčnost firmy bezvýhradně spoléhají, v systémech SAP NetWeaver a SAP HANA v cloudu. Kromě toho mohou zákazníci integrovat své aplikace SAP běžící na SUSE Linux Enterprise na různých hardwarových platformách, včetně IBM Power, do hybridní nebo soukromé struktury cloudů.

Zákazníci budou mít prospěch z celosvětové sítě společnosti IBM, která zahrnuje téměř 60 cloudových datových center na šesti kontinentech, stejně jako budou mít přístup k bohatému katalogu služeb IBM Cloud včetně AI, dat a analýz, IoT, serverless a další.

"Zákazníci potřebují přístup k zabezpečené a škálovatelné cloudové platformě pro provoz kritických úkolů - takové, která má rychlost a agilitu jako prostředí IBM Cloud, jež tvoří jeden z největších otevřených veřejných cloudových projektů na světě. Vzhledem k tomu, že se veřejné cloudy stávají stále oblíbenějšími pro podnikové využití, společnosti SUSE a IBM nabízejí open source software na podnikové úrovni s plnou podporou pro IBM Cloud. Ať už se jedná o velké výpočetní farmy nebo veřejný cloud, závazkem společnosti SUSE je poskytovat našim zákazníkům prostředí, které potřebují k úspěchu," říká Phillip Cockrell, viceprezident společnosti SUSE, divize Worldwide Alliance Sales.

Jay Jubran, ředitel řízení nabídek společnosti IBM Cloud, uvedl: "IBM Cloud je navržen tak, aby poskytl podnikům sílu a výkon, které potřebují pro správu svých obchodních aplikací, jež nesmějí selhat. IBM poskytuje celé spektrum plně řízených řešení Infrastruktura-jako-služba (IaaS) pro podporu aplikací SAP HANA, včetně systému SUSE Linux Enterprise Server, stejně jako nové tzv. "bare metal" servery, tj. vyhrazené pro daného zákazníka, s pamětí až 8 TB.“"

Platforma SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications bude v prostředí IBM Cloud k dispozici ve čtvrtém čtvrtletí roku 2017.

Článek SUSE LINUX, s.r.o. ze dne 27. října 2017 - pátek

Další články od SUSE LINUX, s.r.o.

TechEd-DevCon 2018