logo SUSE LINUX, s.r.o.

SUSE OpenStack Cloud 8 pro softwarově definované infrastruktury

Nový produkt SUSE OpenStack Cloud 8 umožňuje rychlejší nasazování softwarově definovaných infrastruktur, zajišťuje lepší interoperabilitu, škálovatelnost, flexibilitu a umožňuje transformaci IT a rychlou reakci na chování konkurence a trendy na trhu.

Společnost SUSE uvedla na trh nový produkt SUSE OpenStack Cloud 8, nejnovější verzi své distribuce OpenStack Cloud založeném na bázi OpenStack Pike. SUSE OpenStack Cloud 8 je prvním produktem, v němž se spojují nejlepší vlastnosti SUSE OpenStack Cloud a technologie HPE Helion OpenStack, kterou společnost SUSE před rokem získala formou akvizice celé divize HPE.

SUSE OpenStack Cloud 8 spadá do portfolia produktů, které jsou vyvíjena ve spolupráci s klienty, partnery a open source komunitou za účelem zajištění spolehlivé transformace IT a snížení nákladů.

"Za celých 25 let praxe s open source softwarem jsme se naučili průběžně přizpůsobovat potřebám našich klientů, partnerů a také trhu. Do nového produktu SUSE OpenStack Cloud 8 jsme implementovali naše know-how společně s novými zlepšeními, která posílí jeho pozici na trhu s open source cloud softwarem. Díky své rychlosti, jednoduchosti a flexibilitě je nová verze našeho SUSE OpenStack Cloud pro klienty rozhodně zajímavá. Škála hardwarové certifikace a kvalitní podpora virtualizace, kterou SUSE OpenStack Cloud nabízí, nemá na trhu konkurenci a svým klientům nabízí skvělou volbu pro řešení softwarově definovaných infrastruktur," říká Gerald Pfeifer, Vice President pro Produkty ve společnosti SUSE.

Pro jednodušší implementaci SUSE OpenStack Cloud jsme pro klienty připravili balíček služeb SUSE Select Services. Za pevně stanovené ceny a s nabídkou flexibilních služeb, které zahrnují implementační služby, poradenství, podporu a školení, se klientům jejich investice do nového řešení vrátí mnohem rychleji.

Nová vylepšení SUSE OpenStack Cloud 8:

Článek SUSE LINUX, s.r.o. ze dne 14. května 2018 - pondělí

Další články od SUSE LINUX, s.r.o.

Vše ohledně GDPR - metodika - certifikace - školení - pověřenec