logo SUSE LINUX, s.r.o.

SUSE rozšiřuje portfolio řešení OpenStack infrastruktury

Společnost SUSE dokončila akvizice technologických divizí a znalostní báze HPE. Získává tak lepší pozici pro větší růst a dynamiku v oblasti open source řešení pro softwarově definovanou infrastrukturu a aplikační platformu na podnikové úrovni.

"Dokončení akvizice technologických divizí a znalostní báze HPE je dalším důležitým krokem v aktuální strategii růstu a expanze společnosti SUSE. Vítáme do našeho týmu mnoho nových členů a bude nám potěšením začlenit skvělé technologie HPE do našeho portfolia. Naši zákazníci a partneři získají z tohoto spojení okamžité výhody v podobě větší hloubky, šíře a hodnoty, kterou tato akvizice přináší do oblasti našich softwarově definovaných řešení infrastruktur v podnikovém prostředí," říká Nils Brauckmann, CEO společnosti SUSE.

Společnost SUSE použije získané zdroje k rozšíření svého řešení OpenStack infrastruktury jako služby (Infrastructure-as-a-Service, IaaS) a pro urychlení svého vstupu na rostoucí trh Cloud Foundry platformy jako služby (Platform-as-a-Service, PaaS).

Divize OpenStack bude integrována do řešení SUSE OpenStack Cloud, zatímco řešení Cloud Foundry a PaaS umožní společnosti SUSE přinést na trh certifikované řešení SUSE Cloud Foundry PaaS pro všechny zákazníky a partnery zapojené do ekosystému SUSE. Společnost HPE (Hewlett Packard Enterprise) navíc vybrala SUSE jako preferovaného partnera v oblasti open source pro Linux, OpenStack a Cloud Foundry.

Obě společnosti rovněž uzavřely neexkluzivní smlouvu, podle níž může HPE jako OEM dodávat technologie společnosti SUSE OpenStack IaaS a SUSE Cloud Foundry PaaS pro použití v rámci řešení společnosti HPE Helion OpenStack a Helion Stackato.

Článek SUSE LINUX, s.r.o. ze dne 13. března 2017 - pondělí

Další články od SUSE LINUX, s.r.o.

Autorizované kurzy Red Hat Enterprise Linux