share itpoint.cz

SUSE rozšiřuje portfolio řešení OpenStack infrastruktury

Společnost SUSE dokončila akvizice technologických divizí a znalostní báze HPE. Získává tak lepší pozici pro větší růst a dynamiku v oblasti open source řešení pro softwarově definovanou infrastrukturu a aplikační platformu na podnikové úrovni.

Doporučený tématický odkaz:

"Dokončení akvizice technologických divizí a znalostní báze HPE je dalším důležitým krokem v aktuální strategii růstu a expanze společnosti SUSE. Vítáme do našeho týmu mnoho nových členů a bude nám potěšením začlenit skvělé technologie HPE do našeho portfolia. Naši zákazníci a partneři získají z tohoto spojení okamžité výhody v podobě větší hloubky, šíře a hodnoty, kterou tato akvizice přináší do oblasti našich softwarově definovaných řešení infrastruktur v podnikovém prostředí," říká Nils Brauckmann, CEO společnosti SUSE.

Společnost SUSE použije získané zdroje k rozšíření svého řešení OpenStack infrastruktury jako služby (Infrastructure-as-a-Service, IaaS) a pro urychlení svého vstupu na rostoucí trh Cloud Foundry platformy jako služby (Platform-as-a-Service, PaaS).

Divize OpenStack bude integrována do řešení SUSE OpenStack Cloud, zatímco řešení Cloud Foundry a PaaS umožní společnosti SUSE přinést na trh certifikované řešení SUSE Cloud Foundry PaaS pro všechny zákazníky a partnery zapojené do ekosystému SUSE. Společnost HPE (Hewlett Packard Enterprise) navíc vybrala SUSE jako preferovaného partnera v oblasti open source pro Linux, OpenStack a Cloud Foundry.

Obě společnosti rovněž uzavřely neexkluzivní smlouvu, podle níž může HPE jako OEM dodávat technologie společnosti SUSE OpenStack IaaS a SUSE Cloud Foundry PaaS pro použití v rámci řešení společnosti HPE Helion OpenStack a Helion Stackato.

Článek SUSE LINUX, s.r.o. ze dne 13. března 2017 - pondělí, čteno 324x

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Další články SUSE LINUX, s.r.o.

SUSE Linux Enterprise Server pro KunLun ...

SUSE rozšiřuje portfolio řešení OpenStac...

Výhody open source řešení pro firmy

Konference SUSE Expert Days 2017 pro pří...