logo SUSE LINUX, s.r.o.

SUSE CaaS integruje technologie open source

Platforma SUSE CaaS umožňuje IT společnostem a vývojářům poskytovat, spravovat a škálovat kontejnerové aplikace a služby tak, aby lépe a rychleji naplňovali své obchodní cíle.

Společnost SUSE spustila vývojovou a hostingovou platformu pro kontejnerové aplikace a služby CaaS (Container as a Service, kontejner jako služba). Řešení je novou významnou součástí rostoucího softwarově definovaného portfolia infrastruktury společnosti SUSE, které integruje technologie open source coby motor inovací nové generace, jež jsou důležité pro zákazníky.

Organizace, které se snaží zlepšit agilitu svého podnikání, používají pro podporu kontejnerizace svých aplikací přístup softwarově definované infrastruktury. Většina z nich buď vytváří kontejnery ze stávajících aplikací přímo, nebo využívají moderní přístup architektury mikroslužeb. Platforma SUSE CaaS podporuje obě možnosti, čímž pomáhá zákazníkům reagovat rychleji a snižovat provozní náklady.

"Inovace v oblasti kontejnerů zlepšuje způsob, jakým jsou aplikace vyvíjeny a provozovány, ale firmy nechtějí samy vytvářet a udržovat komplexní a bezpečnou kontejnerovou infrastrukturu. Chtějí se zaměřovat na vytváření aplikací, které přinášejí hodnotu pro jejich podnikání. SUSE proto poskytuje snadno použitelné řešení pro infrastrukturu kontejnerů, které jim pomáhá nasadit novou generaci aplikací založených na cloudech a postupně migrovat tradiční a stávající aplikace," uvádí Thomas Di Giacomo, CTO společnosti SUSE.

Platforma SUSE CaaS se skládá ze tří klíčových komponent:

Hlavní výhody pro partnery a zákazníky

Článek SUSE LINUX, s.r.o. ze dne 21. června 2017 - středa

Další články od SUSE LINUX, s.r.o.

Autorizované kurzy Red Hat Enterprise Linux