logo System4u a.s.

15 let zkušeností System4u na IT trhu

Společnost System4u, která poskytuje firmám implementaci MDM technologií pro hromadnou správu a zabezpečení mobilních zařízení, letos slaví 15 let od svého založení. Nyní jich spravuje svým zákazníkům přes 100 tisíc a patří mezi TOP 100 českých IT firem.

Nápad na založení System4u totiž vznikl v létě 2004 u piva. U jeho zrodu stáli 3 kamarádi - Edward Plch, David Peřina a Martin Koláček. Jiné obory, jiné zájmy. Ale přece měli něco společného - vystudovaný právník, ekonom a elektrotechnik objevili společnou lásku k moderním technologiím a IT. A cesta System4u mohla začít.

V listopadu 2004 jsme založili firmu a začali nabízet cloudové služby a obecnou správu IT. T-Mobile si jako první velká firma všiml našeho potenciálu a nabídl nám spolupráci při správě a podpoře BlackBerry, tehdejší technologické novince. Tím byla odstartována naše dráha na poli mobilních služeb.

Od té doby jsme pomohli a nadále pomáháme celé řadě firem z různých odvětví. Patří mezi ně například ŠKODA AUTO, PWC, Hella, ČNB a řada dalších.

V roce 2015 jsme vstoupili do Global Enterprise Mobility Alliance (GEMA) - prestižní asociace, do které patří top firmy v oboru Enterprise Mobility z celého světa. A my tam jsme jediný zástupce za Česko a Slovensko.

Co všechno slavíme:

Naše další úspěchy:

Děkujeme všem našim zaměstnancům i všem našim zákazníkům.

Článek System4u a.s. ze dne 5. září 2019 - čtvrtek

Další články od System4u a.s.