logo System4u a.s.

Online konzultace zdarma pro zřízení home office

Poradíme vám, jak efektivně udržet chod firmy při práci z home office díky technologiím, které dokonale známe, denně doporučujeme a implementujeme i svým zákazníkům. Pokud nejste na práci mimo kancelář ještě připraveni a nevíte jak na to, rádi vám pomůžeme.

My v System4u v rámci balíčku cloudových služeb Office 365 používáme pro e-mailovou komunikaci Microsoft Exchange a mimo to máme i mnoho dalších systémů hostovaných interně - např. ERP, CRM, firemní reporting atd. - prostě to, co každá firma.

A všechny tyto služby můžeme využívat vzdáleně odkudkoli a z jakéhokoli zařízení, ať je to pracovní počítač, domácí počítač, telefon nebo tablet.

Pro komunikaci mezi sebou na dálku používáme Microsoft Teams, takže si nemusíme jen telefonovat - prostě jsme ve spojení pořád a zvládne to opravdu každý člen našeho týmu - i ten méně technicky zdatný.

"Pokud naši zaměstnanci zrovna nemají k dispozici firemní počítač, mohou i tak pracovat se všemi systémy. Buď z mobilního zařízení (díky technologii Samsung DeX), a nebo z libovolného počítače. Využíváme naplno technologii VMware Horizon a pomocí webového prohlížeče se stačí připojit na počítači běžící v našem datacentru. V tomto případě je přístup verifikován pomocí dvoufázové autentizace a všechna data zůstávají v bezpečí. Máte-li o tuto naši nabídku zájem, kontaktujte nás na e-mailové adrese info[zavinac]system4u.com, do předmětu napište HOME OFFICE a my se Vám brzy ozveme - nabízíme úvodní on-line konzultaci s některým z našich techniků zcela zdarma," říká Ladislav Blažek, technický ředitel společnosti System4u.

Bezpečný přístup k firemním datům

Všechna osobní zařízení zaměstnanců - mobily a tablety (Android, iOS) i počítače (Windows 10, macOS), jsou pod správou VMware Workspace ONE UEM.

To nám umožňuje zařízení plně spravovat, doručit firemní certifikáty a nainstalovat do nich nativní aplikace vzdáleně - stačí internetová konektivita.

V případě potřeby (ztráta, krádež aj.) dokážeme zařízení vzdáleně smazat a přístup z nich zablokovat.

Další komponenty řešení VMware Workspace ONE zajišťují podmíněný přístup a Single Sign-On do cloudových služeb, unifikovaný aplikační katalog pro aplikace hostované v datacentru, které zpřístupňujeme pomocí technologie VMware Horizon.

Článek System4u a.s. ze dne 24. března 2020 - úterý

Další články od System4u a.s.