logo System4u a.s.

Také musíte řešit IT problémy, se kterými si vůbec nevíte rady?

Nemůžete se dostat ke svým dokumentům, protože zase spadl server, od včerejška vám nechodí e-maily a kolega má zavirovaný počítač. Přitom řešení je tak snadné - objednejte si IT jako službu a máte po starostech!

Kromě starosti o správu a provoz firemního IT připravíme i strategii, kam by se vaše IT mělo ubírat. Navrhneme taková řešení, která budou minimalizovat finanční náklady a budou fungovat dlouhodobě. Poskytneme vám profesionální IT služby přesně dle vašich požadavků a budeme vám 24 hodin denně k dispozici.

Příklad konkrétního řešení

Starý a nevyhovující server byl nahrazen novým, do kterého jsme přesunuli část firemních dat, která chcete mít stále u sebe. Ostatní, neméně důležitá data byla přesunuta do cloudu od System4u - sítě profesionálních serverů, které jsou pod stálým profesionálním dohledem a vaše data jsou tak naprosto v bezpečí.

Kolega si pořídil nový počítač, do kterého jsme mu nainstalovali všechny potřebné programy včetně nové aplikace přímo na míru, díky které jsou teď procesy ve firmě mnohem rychlejší.

Můžete se teď věnovat jen svému byznysu a starosti s IT nechte odborníkům, na které je spoleh. IT problémy našich zákazníků řešíme okamžitě!

CLOUD4U - komplexní IT služby:

Trápí vás také starosti s IT? Vyřešíme je za vás! Zavolejte nám nebo napište, jsme tady pro vás!

Další články k tématům - antivir - bezpečnost - cloud - email - počítač - reklamace - server - správa - tisk

Článek System4u a.s. ze dne 10. října 2017 - úterý

Další články od System4u a.s.