logo System4u a.s.

MDM řešení má všechna vaše mobilní zařízení pod kontrolou

Také létají data ve vaší firmě nekontrolovaně na všechny strany a zaměstnanci přistupují do firemní sítě ze svých mobilů a tabletů? Je nejvyšší čas s tím něco udělat - zvolte MDM/EMM řešení!

Díky MDM (Mobile Device Management) budou vaše data v bezpečí a IT oddělení má všechna mobilní zařízení plně pod kontrolou. Experti ze System4U vám se vším pomohou. Zanalyzují současný stav mobility, nasadí správnou technologii a budou vám stále nápomocni s řešením problémů.

Vy už pak jen pohodlně z administrátorské konzole spravujete všechna mobilní zařízení, aplikace, dokumenty a udílené přístupy. A když někdo zařízení ztratí, jednoduše z něj na dálku všechna potřebná data smažete.

Enterprise Mobility Management

Enterprise Mobility Management (EMM) kromě MDM řeší i správu mobilních aplikací a dokumentů a to jak na firemních, tak i soukromých zařízeních (BYOD). Podporované mobilní platformy Android, iOS, Windows Phone a Blackberry.

Oblasti práce s mobilními zařízeními:

System4u nabízí komplexní zajištění EMM řešení na míru potřebám konkrétní firmy s profesionální zákaznickou podporou až v režimu 24/7/365.

Na mobilní zařízení jsme experti a s jejich správou a zabezpečením vám rádi pomůžeme.

Další články k tématům - analýza - Android - bezpečnost - Blackberry - BYOD - dokumenty - EMM - iOS - kontrola - MAM - MCM - MDM - mobilita - Windows

Článek System4u a.s. ze dne 23. června 2017 - pátek

Další články od System4u a.s.